Skip to content

Žygimantas Pavilionis – nemokama dovana bet kurios užsienio šalies žvalgybininkams

Iškarpa iš video, kur Žygimantas Pavilionis bendrauja su „demokratu” iš Rusijos. Ant sienos matosi, anot ŽP – „tik simbolis”, tai yra, Lietuvos Prezidento paveikslas

LR Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, ramiai, net neįsitikinęs su kuo bendrauja, kalbasi su rusų prankeriais (mano, kad kalba su Leonidu Volkovu) ir tampa naujos laidos „ДипфейкШоу” herojumi.
Politikas išsamiai dėsto Lietuvos žvalgų ir „kovotojų su diktatūromis” užkulisius, vardija savo ryšius JAV Kongrese, suinteresuotas grupuotes (net kalba apie mafiją) ir veikimo principus, apibūdina „kovų” taktiką bei strategiją, žodžiu, iškloja tiek, kiek išneša jo rusų kalbos žinios. Tikėtina, kad jei rusiškai kalbėtų geriau, būtų pasakęs dar daugiau.
Taip pat tiesiai šviesiai išaiškina, kad į Nausėdos kalbas Rusijos demokratams dėmesio kreipti nereikia, nes jis tik šiaip, simbolis (tikrai – nemeluoja), o va, Ingrida galvoja, kaip ir jis pats (Žygimantas), o jie kartu, su partija, yra jėga, tad, jie viską čia ir sprendžia.
Juokas juokais, tačiau Žygis turėtų dėkoti dievui, kad gimė šiandien, išpezusios demokratijos laikais, o ne, sakykim, prie Stalino. Jau kalbėtųsi su velniais pekloje, o šeima keliautų kietame vagone baltųjų meškų aplankyti.
Ką galima pasakyti?
Kvailys?
Suklydo?
Sunku teisti, tačiau tai kažkas neįtikėtino.


Žygimantas Pavilionis (g. 1971 m. liepos 22 d. Vilniuje) – lietuvių diplomatas, valstybės tarnautojas, 2010—2015 m. Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir (nuo 2011 m.) Meksikai. 2007 m. suteiktas Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus rangas. Nuo 2016 m. Seimo narys.
Tėvas – akademikas Rolandas Pavilionis, motina – profesorė Marija Aušrinė Pavilionienė.

1 thought on “Žygimantas Pavilionis – nemokama dovana bet kurios užsienio šalies žvalgybininkams”

  1. Dieve, dieve, pažiūrėjau dar vieną diskusiją su Žygimantu: jis arba girtas arba apsvaigęs nuo narkotikų. Nulis logikos, nulis argumentų, tik užsispyrėliškas tikėjimas savo ir partijos „tiesa”. Bukas žmogus, kaip mano kedų nudilęs padas. Tiesą sako: išsilavinimas ir pinigai nieko nereiškia, jei esi bukas, toks ir liksi, tik su diplomu. Čia ta diskusija: https://www.youtube.com/watch?v=nC_381BIgAw&ab_channel=AlfaTV

Komentuokite

%d bloggers like this: