Skip to content

Zombis su malonumu lenda į užpakalį kinų komunistams

lenda į užpakalį,kinų komunistams,zombis,zombis paklusnusis,zombie obediens,1000 testų

Image by zibik from Pixabay

Vakar žiūrėjau reportažą iš Kinijos, kažkokio miesto, šalia Honkongo. 

Kalbėjo rusakalbis asmuo, tačiau jau 18 metų gyvenantis Kinijoje, tad, jau perėmęs visą vietinį koloritą ir pasaulėžiūrą.

Žodžiu, tikras kinas, tik europiečio kailyje ir kalbantis rusiškai.

Iš pradžių buvo įdomu: vyras papasakojo, apie priemones, kokias jam teko patirti ir išgyventi (suprantat apie ką kalbu), apie uždarytus miestus, gamyklas, net atskirus pastatus. Apie iki šiol apsitvėrusį Honkongą. Pasigyrė, kad per visą laiką pasidarė virš 1000 testų, nes paskutiniu metu bet kur eidamas, privalėjai turėti ne senesnį nei 24 valandų testą. Bet kur eini: net tik į lauką, ir jau turi būt atsižymėjęs.

Iki tol viskas buvo aišku, tačiau po to išsižiojau: vyras pradėjo dėkoti “tai šaliai. kuri taip manimi rūpinasi”, žodžiu, prisiminiau tarybinių laikų partijos šlovinimo tradicijas. Jis realiai dėkojo valdžiai, uždariusiai jį į konclagerį. 

Testai ir kodai jo nei kiek neglumino, jis buvo laimingas, galįs visur “jaustis saugiai”.

Tik, liūdesiukas, dabar, kai tos drakoniškos priemonės pradėtos mažinti, vyruką smarkiai išsigandęs.

  –  Aš žinau, kad pasaulyje beveik visi persirgo, dabar ateina mūsų eilė… Aš labai bijau… Žinau, kad dauguma persirgo beveik be jokių simptomų, tačiau mūsų visa tai tik laukia ir nežinia, kuo  tai baigsis…

Po to išsigandęs blogeris užsimaukšlino kaukę, nors reportažas vyko tuščiame parke, ir nuskubėjo savo reikalais.

Mano išvados: nepriklausomai nuo savo pasiekimų technologijose bei infrastruktūroje, Kinija yra atsilikusi, pirmykštė, imperatoriaus valdoma paklusnių avinų šalis. Šalis, kur žmonės, visi be išimties, paversti zombiais, besmegeniais robotais. Šalis, besigirianti tūkstančių metų senumo kultūra, tačiau tikrosios kultūros neturintys nei gramo. Ji nei  kiek nepasikeitė nuo Mao laikų: tada, kad nebūtų bado,  naikino žvirblius, dabar ginklai ir milžiniškos pastangos nukreiptos prieš slogą. 

Norėčiau pasakyti, kad toks nuolankumas ir nesugebėjimas mąstyti bei priešintis prilygsta pirmykščiam žmogui, tačiau tuo tik įžeisčiau mūsų protėvius  –  laisvus ir išradingus medžiotojus. 

Kinų nacija (nacija?) perauga į naują žmonių rūšį  –  zombie obediens (zombis paklusnusis). 

Labai tikiuosi, kad šios baisos transformacijos po pasaulį neišplis, nors pirmieji užkratai jau pastebėti.

Jums turėtų patikti 90 -ųjų “berniukai” politikus priverstų gerbti tautą

Komentuokite