Skip to content

Žmogaus liežuvis ir sveikata. Pasitikrinkite per 1 minutę

Žmogaus liežuvis, o jei tiksliau, apnašos ant jo, išmanančiam gali suteikti daug informacijos apie jo sveikatos būklę. Tikriausia kiekvienas esat rodęs liežuvį gydytojui, gal ir stebėdavotės  – ką gi jis ten gali pamatyti?

Siūlau greitai ir paprastai pasitikrinti sveikatą. Jums reiks valgomojo šaukšto, polietileninio maišelio ir šilumą skleidžiančios lempos.

Šaukštą smarkiai prispauskite prie liežuvio paviršiaus, pajudinkite į visas puses, kad jis apsiseilėtų. Seilėse, liežuvio apnašose ir slypi visa informacija. Šaukštą įkiškite į maišelį, padėkite po lempa ir vieną minutę pašildykite. Jei matote, kad šaukštas išlieka švarus  – tada viskas tvarkoje, jūs absoliučiai sveikas.

Bet jei pastebite kokias nors apnašas, dėmes, atsargiai ištraukite šaukštą ir pauostykite maišelį.

Jei iš jo einantis kvapas:

Aštrus  – pasitikrinkite skrandį;

Saldus  – gali būti diabetas;

Amoniakinis  – pasitikrinkite inkstus.

Jei ant šaukšto liko kokie nors pėdsakai:

Storas geltonų apnašų sluoksnis  – skubiai pasitikrinkite skydliaukę;

Violetinė spalva  – gali būti padidėjęs blogojo cholesterolio kiekis kraujyje (priežasčių  – daug, bendras organizmo išsiderinimas) arba bronchitas;

Baltos apnašos  – organizme yra infekcija;

Oranžinė spalva  – problemos su inkstais.

Žinoma, jokių būdu nerekuomenduojame nustoti tikrintis sveikatą poliklinikose, šis sveikatos patikros būdas labiau teorinis ir tiksliausią diagnozę jums gali nustatyti tik gydytojas. Tačiau šis metodas gali jums nurodyti kryptį, kokia linkme pradėti tirtis. Linkime visada būti sveikiems!

Paruošta pagal užsienio spaudą

Galbūt norite savarankiškai įvertinti cholesterolio lygį kraujuje?

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite