Skip to content

Vyšivanka

vyšivanka

PIŠas su vyšivanka jaučiasi Ukrainos gelbėtojas. Nuotrauka iš interneto

Yra toks senas anekdotas.

“Autobusas. Keleiviai dairosi pro langus, tyliai šnekučiuojasi. Staiga pakyla girtas, murzinas chuliganėlis ir garsiai užbliauna:

  –  Kas šoka prieš mane?!

Visi tyli. Chuliganas išdrąsėja:

  –  Nagi, kas šoka prieš mane?!

Nuo paskutinės sėdynės pakyla atletiškas vyrukas.

  –  Na, aš.

Chuliganas kiek susimėto, tačiau išlemena:

  –  Koks tavo vardas?

  –  Jonas,  –  ramiai atsako atletas.

Blogiukas pergalingai apsidairo ir vėl užbliauna: 

  –  Kas prieš mane ir Joną šoka, a?! “

Būtų juokinga, jei panaši situacija nesikartotų realiame Lietuvos gyvenime. Šiuo metu visas brudas  –  valdžiasnukiai, lytiškai nesusigaudantys ir kitoks šlakas tiesiog lipte limpa, bando šlietis prie Ukrainos brendo, tai yra, tapatina save su tikrais kovotojais.

Galima tik spėti, kad ukrainiečių kariai, sužinoję, kad jų tautines “vyšivankas” nešioja tokie atmatos, kaip Raskė ar PIŠas su kitais armonautais, pasiųstų juos paskui rusų laivą. Jei jie, realūs kovotojai, suvoktų, kad jų vardu naudojasi pati šlykščiausia žmonijos dalis, o kalbu apie lgbtišnikus (ne apie gėjus, o apie šios organizacijos narius, aktyvistus), ko gero, gerai gerai pagalvotų, už kokias “europietiškas vertybes” jie kovoja…

Tikiu, kad kovotojai apie šį besišliejantį mėšlyną nėra girdėję, tuo pačiu tikiu, kad iki karo pabaigos mes, lietuviai,  ir patys išardysime šį gyvatyną, ištrauksime į dienos šviesą ir parodysime tautai tikruosius šių šliužų veidus.

Ką bendro su kova dėl laisvės ir išlikimo turi į užpakalius besibadantys ir nuolat inkščiantys bei savo nepamestų teisių ieškantys padarai  –  gili paslaptis.

Kaip ir leftistų, o jei tiksliau, naujųjų komunistų, bandymai šūkauti apie laisves bei toleranciją, tuo pačiu visomis priemonėmis plečiant cenzūrą ir smaugiant tautą ekonomiškai bei psichologiškai, o viešai vaidinti didžiausius patriotus bei Ukrainos gerbėjus.

Ką bendro visi šie iškrypėliai turi su Ukraina?

Skaitykite „Juokingas atsitikimas pas seserį“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite