Vienas žymus virusologas pateikė įdomią hipotezę, kuri, logiškai mąstant, ne be pagrindo.
Sutrumpintai atkartosiu jo mintis.
Mes gyvename su virusais ir tarp virusų, be jų negalėtume egzistuoti, sterilumas žmoniją išnaikintų daug greičiau, nei kokia nors zaraza.
Anksčiau žmonės dažnai sirgdavo gripu, dabar susirgimai gripu smarkiai sumažėjo.
Gripo ir koronos virusai – konkuruojantys virusai. Ta, prasme, kai vienas pasitraukia, kitas užima jo vietą. Dar yra virusų, kurie „bendradarbiauja” tarpusavyje, na, bet šitie tai priešai.
Taigi, vakcinomis ir kitokiais būdais sumažinę gripo virusą, mes atlaisvinome erdvę kitam virusui, šiuo atveju – koronos.
Nes sergamumas nepakitęs: jei imti praėjusių ar dar senesnių metų statistiką, tai dabar sergama ne daugiau, nei anksčiau. Tik tada buvo vienas virusas, o dabar dominuoja kitas. Bet statistiškai – kiekybė nepakito.
Taigi, prieš kažką naikindami, mes griauname nusistovėjusią pusiausvyrą gamtoje ir , be abejo, būna tam tikros pasekmės.
Ir dar virusologas nuramino: jei „sutramdysime” šį virusą, ateis kitas – gal grįš gripas, gal koks kitoks atsiras. Taip, kad verstis per galvas jokiu būdu neverta.
Ir dar jis davė nuorodas į rimtus mokslinius tyrimus, kur buvo tiriama žmonių psichinė pusiausvyra ir buvo įrodyta, jog bijantys, panikuojantys (patiriantys nuolatinį stresą) bet kokiu virusiniu susirgimu suserga KELIS KARTUS DAŽNIAU, nei ramūs ir nesinervinatys.
Darome išvadas, nesinerviname ir gyvename toliau!