Skip to content

Vietname 120 vaikų hospitalizuoti, sustabdytas vienos „Pfizer” vakcinos partijos naudojimas

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

120 vaikų hospitalizuoti

A student receives a Covid-19 vaccine shot in Thanh Hoa, December 1, 2021. Photo by VnExpress/Lam Son

Thanh Hoa (Vietnamo provincija) sustabdė „Pfizer Covid-19” vakcinos partijos naudojimą po to, kai daugiau, kaip 120 vaikų hospitalizuoti po vakcinos.

Nuo lapkričio 30 d. centrinėje provincijoje 15-17 metų amžiaus vaikai buvo skiepijami „Pfizer Covid-19” vakcina. Tačiau daugiau kaip 120 vaikų buvo paguldyti į ligonines po to, kai jiems pasireiškė tokie simptomai kaip pykinimas, aukšta temperatūra ar kvėpavimo sutrikimai, ketvirtadienį pranešė provincijos Ligų kontrolės centras (CDC – Center for Disease Control ).

Iš jų 17 pasireiškė sunkios reakcijos, tačiau jų sveikata stabilizavosi ir jie toliau stebimi ligoninėje. Thanh Hoa valdžios institucijos dar nepatvirtino jų simptomų priežasties.

Thanh Hoa CDC direktorius Luong Ngoc Truong teigė, kad provincija sustabdė dabartinės vakcinos partijos naudojimą. „Vis dar turime kitų partijų, taip pat „Pfizer” vakcinų, todėl toliau skiepysime vaikus”, – sakė jis.

Sustabdyta partija bus saugoma ir vėliau galės būti panaudota kitoms grupėms, pavyzdžiui, suaugusiesiems, pridūrė Truongas.

Ha Trung rajono bendrosios ligoninės direktorius Vu Van Chinh sakė, kad šalutiniai reiškiniai po skiepijimo yra normalus reiškinys, tačiau jie dažniau pasireiškia vaikams nei suaugusiesiems.

„Tie, kuriems pasireiškia reakcijos arba kurie alpsta, turi būti atskirti, kad neįvyktų grandininė reakcija”, – sakė Chinh.

Thanh Hoa CDC 27 rajonams ir miestams išdalijo apie 117 000 Covid-19 vakcinos dozių. Buvo suleista daugiau kaip 56 700 dozių.

Per pastarąją savaitę Bac Giang, Hanojuje ir Binh Phuoc mirė trys vaikai, paskiepyti „Pfizer Covid-19” vakcina. Nustatyta, kad mirties priežastis – „per didelė reakcija į vakciną”.

Praėjusią savaitę Thanh Hoa mieste esančioje Kim Viet batų gamykloje po skiepijimo „Vero Cell Covid-19” vakcina mirė keturi darbininkai, taip pat dėl „perdėtos reakcijos”.

Neseniai rašėme apie tai, kad BMJ: „Pfizer“ vakcinos klinikinis tyrimas buvo atliktas netinkamai

Šaltinis

Komentuokite