Skip to content

Viešai iki ausų apsidirbęs politikas sustoti neketina: dėl visko kaltina Kremlių

Kaip sakė vienas pažįstamas fūros vairuotojas, nespėjęs išlipti iš sunkvežimio smarkiai prispaudus gamtiniam reikalui ir drėgnai purptelėjęs į kelnes:

“Jei jau prisišikai, ne drabstytis reikia, o slėptis ir kuo greičiau ieškoti, kur nusiprausti”.

Ir jis tikrai buvo kur kas išmintingesnis už mūsų tautos išrinktąjį, Žygimantą Pavilionį, kuris, rusų prankeriams išpasakojo Lietuvos ir užsienio politikos metodus, “kovojant” prieš diktatūras, išdavė savo pažįstamus įtakingus politikus ir negražiai atsiliepė apie Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėdą. Apie šiuos Žygimanto nuotykius paskaityti galite čia.

Taigi, vietoj to, kad tylėtų, atgailautų ar, kas nelabai tikėtina, atsiprašytų, didysis politikas ir toliau atakuoja. Juk puolimas, tai geriausia gynyba, tiesa? Na, bet, kad nebūčiau apkaltintas, jog kažką išsigalvoju, įkeliu Pavilionio įrašo kopiją, kurią jis paskelbė savo asmeniniame FB puslapyje:

“Suprantu, kad Kremliaus troliai Lietuvoje ir už jos ribų nerimsta, platindami sukurptą deep-fake medžiagą prieš mane ir mano Baltijos šalių kolegas Užsienio reikalų komitetų pirmininkus. Matyt labai pikta, kad nuo šių atakų apsaugojome Vašingtoną ir Berlyną, kur šiuo metu esame nuo atakos išgelbėto Bundestago Užsienio reikalų komiteto pirmininko Norbert Röttgen kvietimu prieš svarbų NATO viršūnių susitikimą bei susitikimą su JAV Prezidentu Europoje. Kartu su mumis ir Ukrainos Užsienio reikalų ministras Kuleba, ne kartą panašias trolių atakas patyręs. Reiškia visi judame teisinga kryptimi Kartu labai apgailestauju, kad opozicija bei kai kurie kiti aukšti atstovai komentuoja šią KGB sukurptą medžiagą”

Smegenis turintiems žmonėms toks pareiškimas gali kelti juoką, pyktį ar sumišimą, tačiau politikas  –  ne vienas! Ir, nors troliais jis vadina paprastus žmones, kurie dar visi tiki savo ausimis bei akimis (visa išdavystės medžiaga laisvai prieinama youtube kanale) ir abejoja, kad tokią įtikinamą vaidybą bei garsą galėtų sukurti Rusijos spec. tarnybos, atsiranda ir bukojo politiko palaikytojų.

Štai vienas charakteringesnių jo gerbėjų komentarų:

“Pagarba ir palaikymas. Perspėjimų apie galimą „deep-fakes“ panaudojimą prieš demokratines valstybes ir jų atstovus buvo jau pernai. Kas ten galėjo nuspėti, kad kažkokie nususę kremliaus troliai šių triukų griebsis šitaip greitai – ir dargi prieš visų trijų Baltijos valstybių politikus iškart.. Nuoširdžiai norisi tikėti, kad kilusi audra nurims, gerb. JE LR Prezidentas atleis už tą, atsiprašau už slengą, „liapsusą“, ir viskas baigsis gerai. Nes nu ne pats geriausias metas lietuviams, ypač atsakingų sričių lyderiams ir valstybėms lyderiams rietis tarpusavyj, tikrai ne pats geriausias.. Antai sena patarlė byloja: „Kur du pešasi – trečias laimi.“ Tai drįsčiau Tėvynei Lietuvai palinkėti – kad tų kremliaus bjaurybių provokacijos niekada neteiktų aniems anei menkiausio šanso bent ką nors laimėti dėl mūsų peštynių tarpusavyje! Be to, drįsčiau spėti, kad po garsiojo provokacijos prieš M.Adomėną ir šio atvejo, kad dar kada nors kokius nors mūsų Baltijos politikus tie bjaurybės šitaip apmautų… Manyčiau, tokie „triukai“ aniems nebepavyks. Ir tuo blogiau tiems kremliaus šmikiams:)”

Nežinau, kaip atrodo tau, mielas skaitytojau, o man šis cirkas jau net nebejuokingas. Kai viešai apsišikęs ir nufilmuotas padaras pradeda aiškinti, kad jis to nedarė, kad tai tik provokacija, belieka kreiptis į okulistą ir LOR, kad patikrintų aplinkos suvokimo adekvatumą. Bet kreiptis turėčiau ne aš, o tūkstančiai išdavystės medžiagą mačiusių Lietuvos piliečių. 

Valdantieji jau mūsų net avinais nelaiko. Nuo šiol mes tik burbuliuojanti masė, į kurią gali pilti ką tik nori, kad ir supuvusį mėšlą  –  turėtų suvirškinti!

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite