Skip to content

Velnio viliotinis

Tam, kad ant žmonių išbandyti EKSPERIMENTINES vakcinas, įvairių šalių valdžia imasi motyvacijos.

Gąsdinimai padėjo tik iš dalies, todėl pradedami eksploatuoti sekantys žmonių esminiai instinktai, o šį kartą  –  gobšumas. 

Štai, pavyzdžiui, JAV, kur vartojimas ypač aukštame lygyje, vis daugiau restoranų ir parduotuvių vakcinuotiesiems suteikia įvairių nuolaidų bei dalina nemokamą kavą, desertus ar net suteikia galimybę nemokamai pavalgyti.  

“Lidl” tinklas savo darbuotojus JAV sausio mėnesį motyvavo 200 dolerių premijomis, su sąlygą, kad vakcinavosi. Panašiai elgiasi ir daugiau JAV įmonių. Jų tarpe ir visų itin mėgiamas makdonaldas, kuris pasiskiepijusiems  dirbantiesiems papildomai apmoka po 4 darbo valandas.

Izraelyje besiskiepyjantiems nemokamai dalinamas maistas bei gėrimai, o šalies mokyklose organizuojamos “vakcinacijos varžybos”. Vaikai gali laimėti bilietus į renginius, kurie planuojami pasibaigus karantinui, o Palestinoje organizuojama loterija, kur pasiskiepiję gali laimėti planšetinį kompiuterį.

Serbijoje, visiems, kurie pasiskiepys iki gegužės 31 d. bus išmokėtos “premijos”  –  3000 RSD (maždaug 25.5€). kai kurie vietiniai restoranai didžiojo eksperimento dalyvius vaišina kava, saldumynais ar net ant iešmo keptu jaučiu.

Komentarai nereikalingi, tik norėčiau priminti, kad:

Europos vaistų agentūra, kiekvienos vakcinos (kalbama tik apie vakcinas nuo covid’o)  aprašyme nurodo:

„Vykdoma papildoma šio vaistinio preparato stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Sveikatos priežiūros specialistai turi pranešti apie bet kokias įtariamas nepageidaujamas reakcijas.“

Taip pat nurodoma, kad visų vakcinų registracija – sąlyginė. „Tai reiškia, kad laukiama tolesnių duomenų apie šį vaistinį preparatą. Europos vaistų agentūra bent kartą per metus peržiūrės naują informaciją apie šį vaistinį preparatą ir, prireikus, atnaujins šią informaciją“, – nurodoma vakcinų informaciniuose lapeliuose.

Šnekant visiems suprantama kalba: vykdomas visaapimantis eksperimentas, iki šiol neturėję pavyzdžių vaistiniai preparatai skubos tvarka išbandomi ant išsigandusių savanorių ir apgautų žmonių.

***

Nuotraukoje: prekybos centre “Ušče” (Belgradas), kur buvo sudarytos sąlygos pasiskiepyti ir gauti 3000 RSD atlygį, susiformavo eilės laukiančiųjų.

 

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite