Skip to content

Rumunų tautybės vairuotojai, kaip gėjai

Asociatyvi nuotrauka

Ilgai nesidomėjau šalies aktualijomis, beveik savaitę, tačiau nei kiek nenustebau, kai pamačiau, kad spalvų karas vyksta ir toliau. Perėjos, suoliukai…

O noriu papasakoti štai ką. Pabūsiu nesterilus rasistas. Važinėjant Balkanų keliais susiduriu su vienu nemaloniu reiškiniu: rumunai, fūristai ir mažesnių sunkvežimiukų vairuotojai, labai dažnai užkiša kelius. Susidaro vaizdas, kad jie ten, Rumunjjoje vairuotojų pažymėjimus perka pakeliais, nes, matant jų vairavimo stilių, kita mintis aplankyti negali. 

Lenki fūrų koloną ir staiga į tavo juostą iššoka rumuno vairuojamas sunkvežimis. Stabdžiai, kartais   –  signalas, ir velkiesi paskui jį,  kartais net ir keletą minučių. Ir taip nuolat. Nesvarbu  –  dviejų ar trijų juostų autostrada, rumunai tokie gabūs, kad sugeba užkimšti viską. Taip, kartais pasitaiko ir kitų tautybių keistuolių, tačiau gyvenimo patirtis rodo, kad rumunai šioje srityje ypatingai gabūs. Kai pasikalbi su kitais keliautojais, tie irgi spjaudo būtent ant šios tautybės vairuotojų. Taigi, reikalas neišpūstas, neišgalvotas.

Vakar lėkdamas aplink Budapeštą pagalvojau: o ką, gal jie šitaip bando kitus prie savęs pripratinti? Juk jie, rumunai, savo vairavimo stiliumi yra išskirtiniai ir dabar naudoja visiems žinomas priemones  –  kuo daugiau ir atkakliau šmėžuoti autostradų juostose. Žiūrėk, ims kitataučiai ir patikės, kad tai yra gėris, siekiamybė!

Juk ar ne taip elgiasi mūsų lgbtnach+ atstovai? Nuolat, įkyriai, tačiau metodiškai vis bando nuspalvintį kokią perėją, nudažyti sieną ar suoliuką. O tikslas labai kilnus  –  kad tauta juos pamiltų. Tiesiog jų tokia logika: reikia nuolat šmėžuoti, visur kištis (kalbu apie politinį gyvenimą), rėkti ir dejuoti, aimanuoti, grasinti, kitokius išvadinti fašistais bei naciais, paverkti nusiėmus vienaragio kostiumą, graudintis ir graudinti aplinkinius. Ir tada juos visi pradės gerbti, o gal net ir pamils. Nes juk jie tokia vertybė, tokia vertybė, tik nieks to nemato, užtat reikia parodyti. 

Teisingumo dėlei reiktų pasakyti, kad pačios rumunų tautos jokiu būdu nesmerkiu  –  tai normalūs žmonės, o ligonių, kaip ir kitose tautose, pasitaiko ir čia, o šiuo atveju jie reiškiasi keliuose. 

Kaip jokiu būdu negaliu nekęsti visų gėjų ir lesbiečių, nes man, asmeniškai, jų gyvenimas nerūpi, neįdomus. Tačiau pati grietinėlė viską sugeba suorganizuoti taip, kad kuo labiau nuteikti prieš save. Tiesiog genijai! 

Ir tam yra labai paprastas paaiškinimas: pinigai. Nesąmones bei provokacijas organizuoja būtent tos organizacijos, kurias remia įvairūs “pažangūs” fondai. Ir jokiomis idėjomis bei tolerancijomis čia net nekvepia. Tiesiog  –  pinigai.

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite