Skip to content

Už šiuos vaizdelius facebook adminai jus būtinai užblokuos

Asmeninė patirtis: už šią nuotrauką buvau blokuotas visam mėnesiui. Jokio humoro jausmo ir negebėjimo matyti sąsajų tarp praeities ir dabarties… Ribotas adminų mąstymas.

PIŠ,PIŠas

Už šį vaizdelį „ilsėjausi” savaitę, nors, mano galva, ši ekstravagantiška apranga ir spalvingi skėčiai pilnai atitinka viso šio būrelio politines bei gyvenimiškas pažiūras. Ko pykti?

PIŠ,PIŠas

Už šį – gavau įspėjimą. O ar nebuvo diktatūros taip vadinamos „pandemijos” metu? Kai žmonės be kaukių ar nepriėmę medikamento, negalėjo eiti į kirpyklas, parduotuves, kinoteatrus ir kitas viešas įstaigas? Kai buvo gaudomi net miške vaikščiojantys žmonės? Kai visos šalies riebiai apmokėta žiniasklaida dieną naktį trimitavo apie „nusikaltėlius”, neklausančius valdžios „rekomendacijų”? Tai – tikrų tikriausia diktatūra, o visam šiam spektakliui šis, nuotraukoje matomas žmoga, vadovavo.

PIŠ,PIŠas

O štai šitas vaizdelis dar nepatikrintas – nedrįstu. Šis žmoga, nežiūrėdamas į tautos valią, niekaip nenustoja bumbėti apie Stambulo konvenciją, tokiu būdu nori tautai primesti realiai neetišką „toleranciją” visokio plauko išsigimėliams. Žinoma, visa tai dengiama gražiais žodžiais. Beje, Adolfas taip pat turėjo oratoriaus talentą, ko pasekoje juo visi taip susižavėjo, kad nesugebėjo įžvelgti tikrųjų diktatoriaus kėslų.

PIŠ,PIŠas

Tarp kitko, šį mano matomą „grožį” maketavau ne aš, tai nėra mano asmeninis noras kažką apjuodinti.

Paklausite, kas autorius?

Tauta.

Jums patiks „Totali digitalizacija – kelias į žmonių fermas”

Komentuokite