Skip to content

Tuvoje mobilizuotųjų šeimos gaus po naują aviną

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

Tuva,tuvos respublika,dovanoja aviną,dovanoja avį,išmokės 5 tūkstančius rublių,sauliusv,su sauliumi,veržikausko blogs,Vladislavas Chovalygas,į karą su avinu

Image by Uschi Dugulin from Pixabay

Tuvos Respublikos  – federacinės respublikos pietų Rusijoje, pietiniame Sibire vietos valdžia kiekvieno mobilizuoto vyro šeimai skirs gyvą aviną, pranešė regiono vyriausybės spaudos tarnyba.

Į kariuomenę pašauktų asmenų šeimoms taip pat bus dalinamos bulvės, miltai, malkos ir anglys. Be to, respublikos vadovo Vladislavo Chovalygo nurodymu, mobilizuotų regiono gyventojų vaikams bus išmokėta po 5 tūkstančius rublių.

“Nuspręsta, kad kiekviena šeima gaus po vieną aviną, 50 kg miltų, du maišus bulvių ir kopūstų pagal poreikį. <…> Smulkūs galvijai bus skiriami iš respublikinės bandos, laikomos savivaldybių ūkiuose. Miltų, bulvių ir avinų pristatymu šeimoms turėtų rūpintis savivaldybės”, – teigiama pranešime.

Už anglių tiekimą bus atsakinga Būsto ir komunalinių paslaugų ministerija, kuri jas išsiųs iš karto, kai tik bus sudarytas rajonų šeimų sąrašas.

Tuva,tuvos respublika,dovanoja aviną,dovanoja avį,išmokės 5 tūkstančius rublių,sauliusv,su sauliumi,veržikausko blogs,Vladislavas Chovalygas,į karą su avinu

Raudonai pažymėta teritorija – Tuvos respublika

Rugsėjo 29 d. respublikos prezidentas Vladislavas Chovalygas paskelbė, kad Tuvoje dalinė mobilizacija baigta ir, kad į karinę tarnybą pašaukta beveik 700 žmonių. Tuo pat metu respublikos gyventojai vis dar gali gauti šaukimus, kurie siunčiami siekiant patikslinti duomenis.

Šaltinis

Gal jus sudomins „Už politikų kaprizus dagestaniečiai žūti nepasiruošę (video)”

Komentuokite