Po vakarėlio Tel Avive tarp studentų kilęs koronos protrūkis kelia nerimą Izraelio sveikatos priežiūros institucijoms. Televizijos kanalas „Channel 12“ praneša, kad vakarėlyje virusu užsikrėtė mažiausiai 83 jaunuoliai – visi nuo to paties bendraklasio. Didžiausią nerimą kelia infekcijos grandinė, dėl kurios kilo protrūkis.

Pasak „Times of Israel“, vakarėlyje virusą platinęs jaunuolis buvo paskiepytas. Jis savo ruožtu užsikrėtė nuo giminaičio, kuris taip pat buvo paskiepytas, o tas giminaitis užsikrėtė nuo asmens, kuris taip pat buvo paskiepytas ir neseniai lankėsi Londone. Neaišku, kuris koronaviruso variantas yra susijęs su šia liga. Pastaruoju metu Delta variantas paspartino infekcijos plitimą Izraelyje.

Izraelis: naujų infekcijų padaugėjo 1000 proc.

Sekmadienį buvo užregistruoti 2455 aktyvūs infekcijos atvejai, t. y. tiek pat, kiek ir balandžio pradžioje, o Sveikatos apsaugos ministerija tikisi, kad ateinančią savaitę kasdien bus užregistruojama po 500-600 naujų infekcijos atvejų. Izraelio transliuotojo „i24 News“ skaičiavimais, per pastarąsias dvi savaites naujų užsikrėtimo atvejų padaugėjo 1000 proc.

Tuo tarpu ligoninėse vėl šiek tiek padaugėjo korona pacientų. Pasak laikraščio „Times of Israel“, per pastarąsias tris savaites Izraelyje tik vienas žmogus mirė nuo koronos.

Izraelio vyriausybė vėl svarsto griežtesnes koronos suvaldymo priemones

Nepaisant didelio koronos skiepų skaičiaus, vyriausybė dabar vėl nori sugriežtinti profilaktines priemones. Ministras pirmininkas Naftali Bennett sekmadienį paragino žmones vėl dėvėti kaukes patalpose ir vengti susirinkimų. Jei vėl rimtai susirgs daugiau žmonių, vyriausybė vėl apribos neskiepytiems žmonėms galimybę lankytis restoranuose ir renginiuose.

„Užsikrėsti gali net skiepyti žmonės, o daugelis vaikų ir jaunuolių dar net neskiepyti“, – sakė sveikatos apsaugos ministras Chezy Levy. „Turėtume susirūpinti ir stebėti, kaip suvaldyti situaciją, kol ji dar neperžengė kontrolės ribų.“

Šaltinis: morgenpost.de

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite per Contribee arba PayPal.

Komentuokite