Skip to content

Tas keistas jaunimas

keistas jaunimas

Photo by Alex Perez on Unsplash

Kada jūsų vidus pradeda senti, pradedate kalbėti, koks dabar keistas jaunimas, kokia neįtikėtinai tragiška jų muzika, kaip kvailai jie rengiasi ir, svarbiausia, neklauso jūsų patarimų.

Man taip pat daug kas nepatinka, tačiau suprantu, kad jaunystėje mano elgesys taip pat nepatiko mano tėvams. O mano tėvų laikų jaunimas  –  jų tėvams, mano seneliams. Ir taip buvo visada. Todėl esu įsitikinęs, kad jaunimas iš esmės gyvena teisingai, kaip keistai jų elgesys man neatrodytų.

Taip pat gana juokinga, kai seniai pradeda vaidinti ir dirbtinai tapatinasi su jaunimu. Apsimeta itin tolerantiškais, su jaunais kalba jų slengu, netgi bando “ilsėtis” klubuose, o kitą dieną, po varginančio vakarėlio, pasliki guli lovose, geria širdį stiprinančius, užsigeria apelsinų sultimis, srebia buljoną ir plyštančią galvą drėgnu rankšluosčiu aušina.

Tiesiog visada neprošal prisiminti, kad mes taip pat buvome jauni: kvailiojome, darėme beprotiškus, nelogiškus dalykus, priešinomės, nieko nebijojome ir bandėme kovoti prieš visą pasaulį. Ir tuo pačiu reikia išlikti savimi, gyventi čia ir dabar, o ne praeityje.

O dėl mūsų, senių patirties…

Kaip sakė viena moteriškė amžiuje:

  –  Aš ne protinga, aš patyrusi. Būčiau protinga, nebūčiau tokia patyrusi…

Galbūt jums patiks pasakojimas apie tai, kodėl mes pradėjome tikėti

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite