Skip to content

Tarptautinė gimnastikos federacija pradės tyrimą dėl Rusijos sportininko, apdovanojimo metu ant krūtinės demonstravusio raidę “Z”

Tarptautinė gimnastikos federacija pradės tyrimą dėl ruso Ivano Kuliako (Иван Куляк), kuris į apdovanojimo ceremoniją dėl laimėjimo lygiagrečių rungtyje, išėjo su raide “Z” ant krūtinės.

Tarptautinė gimnastikos federacija

Federacija Kuliako elgesį pavadino „šokiruojančiu” ir pareikalavo etikos komisijos įvertinimo.

Incidentas įvyko Dohoje (Kataras) vykusiame pasaulio meninės gimnastikos čempionate. Rusas Ivanas Kuliakas laimėjo bronzos medalį lygiagrečių rungtyje. Nugalėtoju tapo Ukrainos gimnastas Ilja Kovtunas.

„Žinote, jis su mumis nesitarė. Tai neabejotinai buvo jo asmeninė iniciatyva. Mūsų vaikinai yra Rusijos patriotai. Matyt, šis dalykas jį paveikė, o jis mūsų net neatsiklausė”, – sakė A. Rodionenko, paklaustas, ar raidės Z vaizdavimas ant uniformos buvo sportininko iniciatyva, ar Rusijos delegacijos pozicija.

Apdovanojimo ceremonijos filmuotoje medžiagoje matyti, kad ant Kuliako uniformos lipnia juosta užklijuota Z raidė. Rusijos propagandos šaltiniai tai naudoja kaip Rusijos karių invazijos (arba, kaip oficialiai vadinama Rusijoje, „specialiosios operacijos”) Ukrainoje simbolį. Raidėmis Z ir V žymima rusiška karinė technika. Rusijos gynybos ministerija paaiškino, kad lotyniška raidė Z esą reiškia „už pergalę”, o V – „stiprybė tiesoje” ir „užduotis bus įvykdyta”.

Šaltinis: Настоящее время

Gal jums patiks „Rusija nusprendė pakeisti „iPhone“ išmaniuoju vietinės gamybos telefonu “AYYA T1” už 143€ „

2 thoughts on “Tarptautinė gimnastikos federacija pradės tyrimą dėl Rusijos sportininko, apdovanojimo metu ant krūtinės demonstravusio raidę “Z””

  1. Augustinas Multi

    tikrai patartas. 0.0% naudos – suvers ant ZORO, skruzdėliuko Z, ar Zimbavės . . .

Komentuokite

%d bloggers like this: