Ši info skelbiama Lietuvos Respublikos sveikatos ministerijos facebook puslapyje.

Matosi, kad šį kartą taikomasi į jaunesnę auditoriją: instagramą jie labiau naudoja, o ir prizai labiau jauniems tinka.

Jau ne kartą išreiškiau savo poziciją: esu už šiuolaikinę, tačiau savanaudiškų interesų nesupančiotą mediciną, prieš skiepus neturiu nieko prieš – esu skiepytas ir ne kartą. Nežinau, padėjo, ar ne, kol kas gyvas.

Tačiau šis cirkas su dabartiniais skiepais – nepaaiškinamas ir labiau primena visiems žinomą situaciją, kai iš duobės lipančius žmones apačioje sėdintys bando įtraukti atgal pas save – dugne sėdėti smagiau būriu, o laisvės trokštantys – netoleruotini.

Man nesuvokiami keli dalykai: pasiskiepiję žmonės gali vėl ir vėl užsikrėsti, o taip pat perduoti užkratą kitiems. Tai, kad jie „lengviau perserga“ – tik teorija, nėra atlikta jokių rimtų tyrimų ta tema, tai tik spėjimas.

Bet, gerai: jei reikia skiepytis, tai reikia. Skiepijamės. Ir tada “netikėtai” atsiranda kita viruso mutacija, kuriai jau reikia geresnio skiepo. Ok, skiepijamės toliau. Kaip žinoma, virusas  – taip pat gyvybės forma ir ji bando išlikti. Sekantis skiepas, sakykim, naikins naująjį mutantą, tačiau jau ir taip aišku – būtinai atsiras ir sekantis mutantas, kuriam ir vėl reikės naujos vakcinos. Kur finišas, kur ta laiminga pabaiga? O gal paprasčiau būtų sustoti ir pažiūrėti, kas darysis toliau? Gal nepasiskiepijusių sveikų žmonių organizmas spjauna į visas tas mutacijas ir be skiepų? Nežinau. Tik matau, kad kažkur labai skubama, aiškiai matosi, kad žmones norima tvirtai susieti su amžinąja vakcinacija.

Dar kitas dalykas: kažkaip bandoma įteikti, kad jei nesivakcinuoji, tai kenki likusiai visuomenės daliai, tai „protingąjai“. Pasakykite man, kas norėtų lankytis pas chirurgą ir prevenciškai išsipjauti, sakykim, apendiksą ar darytis kataraktos operaciją, nors regėjimas puikus? Niekas. Lenkiu link to, kad realiai žmonės nemato jokios grėsmės, pakampėmis lavonai nesimėto, ligoti ir dūstantys gatvėmis neslankioja. Taip, nuolat skelbiama nemaloni statistika, tačiau jei rimtai užsiimti ir pradėti skelbti skaičius, sakykime, apie širdies ligas ir mirtis nuo jų, ko gero, žmonija išprotėtų jau per porą savaičių. Arba, jei pradėtume nuolat, be pauzių, nagrinėti baisiausius vėžinius susirgimus, publikuoti žmonių nuotraukas, kaip jie atrodo po chemoterapijos, po to dar daryti reportažus iš kapinių, parodyti artimųjų ašaras bei skausmą…

Tereikia noro – baubą galima padaryti ir iš uodo. Juk nuo maliarijos kiekvienais metais ir jau ilgą laiką (mokslas sako  –  kad jau 50 tūkstančių metų) miršta šimtai tūkstančių žmonių, štai, 2016 metais mirė apie 700 000, daugiausia  –  vaikų. Tereikia paskleisti gandą, kad privilioti šilumos ir šviežio kraujo, tropiniai uodai pajudėjo link Lietuvos. Plius geras reklamos finansavimas ir, prašau, turime naują mirtiną grėsmę.

Žinant, kad šio virusėlio reklamai skiriami net ne milijonai, o milijardai, visai nekeista, kad propaganda jau persismelkė į daugumos žmonių galveles ir jie jau konkrečiai įbauginti, nemato kitų kelių, tik vakcinaciją. Mąstymas jau prigesintas, viskas daroma emociniu lygmeniu.

“Kas ne su mumis, tas prieš mus”  –  kadaise pareiškė draugas Stalinas ir jo mintį nuolat kartoja įbauginti, nustoję mąstyti žmonijos populiacijos atstovai. Jie jau ne homo sapiens. Mąstančio žmogaus šioje būtybėje jau nebeliko, ten dabar gyvena tik baimė ir neapykanta kitokiems, šiuo atveju  –  drąsiems, sveikiems bei mąstantiems, kritiškai žvelgiantiems į bandymus papirkti paspirtukais, cepelinais ir įvairiomis loterijomis. 

P.S. Šis virusas egzistuoja, tai neigti būtų kvaila ir, suprantama, kažkas sunkiai sirgo, kažkam mirė artimieji. To nepaneigsi. Tačiau reiktų nepamiršti, kad žmonės yra mirtingi ir praktiškai visi miršta nuo ligų, sveiki šį pasaulį palieka tik autoavarijose ar karuose. Tad, jei silpnesnės sveikatos žmogus, susidūręs su naujuoju virusu, nukentėjo, tai jokiu būdu nereiškia, kad lygiai taip pat nukentės ir likusi žmonija. Mes žinome šimtus, tūkstančius ligų, tačiau jų nebijome, apie jas net negalvojame. Ir, kažkaip tai egzistuojame, gyvename bei džiaugiamės gyvenimu. 

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite per Contribee arba PayPal.

Komentuokite