Skip to content

Vyro prisitaikymo prie Moters pradžiamokslis

Moteris. Toks trumpas ir aiškus žodis, kuris, deja, savyje slepia pačias didžiausias Pasaulio, Visatos paslaptis. Begalė žymiausių pasaulio protų visais laikais bandė suprasti Moterį, jos vidų, neįtikėtinus norus, bei lūkesčius, deja, tik veltui gaišo ir iki šiol gaišta laiką. Teoriškai, Moterį, kaip ir Visatą, pažinti įmanoma, praktiškai – ne. Moters dvasinis pasaulis begalinis ir kintantis, kaip pati Visata, o Didieji Sprogimai Moters viduje daug dažnesni ir galingesni…

Ji niekada neturi kuo apsirengti… Paimkite paprasčiausia pavyzdėlį iš eilinės Moters kasdienio gyvenimo. Netikėtai Ji deklaruoja, kad absoliučiai nebeturi kuo rengtis (visai nesvarbu, kad spinta nuo jos drabužių lūžta – tai neturi jokio ryšio su jos pareiškimu) ir būtinai, trūks – plyš, turi įsigyti džinsus. Nenusipirkusi kelnių Ji rytoj neturės kaip eiti į darbą, o „pliku užpakaliu ir nuogomis kojomis“ Ji keliauti nesiruošia, nes tai nepadoru, gėdinga ir šalta.

Vyras, metęs visus darbus (Jos pareiškimas apie nuogą užpakalį truputį sujaukia vyro smegenėles ir netgi įžiebia nemenką pavydo jausmą kitiems, nešvankiais žvilgsniais spoksantiems į brangiosios nuogumus, vyrams) sodina Ją į automobilį ir veža į patį didžiausią miesto prekybos centrą. Suma, skirta būsimam pirkiniui, atitinka prekyvietės dydį ir vyro norą nuo svetimų akių nuslėpti savo Moters nuogybes.

Vyras atsisėda kavinėje, užsisako porą bokalų alaus, nes tikrai žino, kad džinsų medžioklė užtruks kelias geras valandas. Moteris dingsta drabužių džiunglėse… Ir tikrai, po gerų trijų valandų, kaip vyras ir nuspėjo (kažkokios prognozės Moterų atžvilgiu, kad ir labai apytikslės, vis dėlto, įmanomos), Ji grįžta nuvargusi, tačiau laiminga ir žibančiomis akimis. Kokias galingas emocijas Ji patyrė, ieškodama kelnių – lai mums lieka gili paslaptis, tačiau visai kitokios emocijos atsispindi vyro veide. Aišku, kai pamato grobį Moters, kuri ramiu veidu pareiškia, kad čia džinsų „absoliučiai nėra“, todėl VIETOJ JŲ nusipirko „Valentino“ RANKINUKĄ bei nuostabų „Miss Sixty“ vasarinį ŠVARKELĮ!

Po to Moteris pareiškia, kad šiai dienai pirkinių pakaks ir galima drąsiai važiuoti namo. Vyro, taip logiškai statytas ir puoselėtas supratimas apie Moterį, griūna. Jis, stuobrys, niekaip nesuvokia, kaip gi ryt jo brangiausioji nuoga eis į darbą! O gal visą savo grožį prisidengs šiuo dideliu „Valentino“ rankinuku?

Tačiau tokios paikos mintys visai nekankina Moters. Geras rankinukas, o tuo labiau kartu su nuostabiu švarkeliu, pilnai atitinka džinsų pirkimo džiaugsmą ir ji tikrai žino, kaip ryt apsirengs ir net minties nėra apie jokius plikus užpakaliukus. Tik vargšas vyras niekaip „nesuveda galų“ ir vis dar bando rasti loginį paaiškinimą tarp moters pasakytų žodžių apie kelnių neturėjimą ir būtinybę jas kuo greičiau įsigyti.

Iš karto sakau: vyro pastangos liks bevaisės. Toks Moters elgesys yra tiesiog nepaaiškinamas ir tai reikia priimti kaip aksiomą. Mažiau nervinsies ir ramiau miegosi.

Moteris – be galo subtili būtybė

Arba, štai dar vienas nepaaiškinamas gyvenimiškas pavyzdėlis. Moteris savo mylimu automobiliu baksteli į netikėtai į gatvę iššokusį medelį. Skambinama vyrui ir, kai viskas jau sutvarkyta – Ji, nelaimingoji, parvežta namo, pagirdyta kava ir šlakeliu tauresnio gėrimo, automobilis pristatytas pas meistrus ir remonto kaina sutarta, Jai belieka laukti paguodos ir supratimo iš vyro pusės. Vyras mandagiai ir švelniai bando sužinoti avarijos priežastis, tačiau toks jo niekšiškas poelgis Moters atžvilgiu sukelia audringą ir beveik nevaldomą Moters pykčio reakciją.

Kodėl taip vyksta – tikrai neaišku. Galbūt todėl, kad vyras neperspėjo, nenumatė į priekį, jog šiame kelio ruože netikėtai išaugs medelis, kad nesutūrėjo, neįtikino Jos, jog į kirpyklą galima važiuoti kitu, nors ir tris kartus ilgesniu keliu, jog… na, maža ko tas lepšis nenumatė ir nepadarėǃ

Galų gale visiškai „pasimetusiam“ ir išsigandusiam vyrui belieka savo Moters atsiprašyti ir incidentas užgęsta.

Iš šalies pažvelgus, visas šis dalykas matosi taip: Moteris padarė avariją ir už tai vyras turėjo Jos atsiprašyti?ǃ Ar čia yra nors dalelė vyrams suvokiamos logikos?
Nėra, ir neturi būti. Nori kažko logiško ir tikslaus? Gyvenk su kalkuliatoriumi ir kompiuteriu. O jei nori Moters – priimk jos keistybes (čia mūsų, vyrų akimis), kaip normalią kasdienybę ir tikrai išvengsi begalės problemų.
Moteris – be galo subtili ir trapi būtybė: nesudaužyk jos!

Nuolat kintantys moters norai – nekintama realybė

O vis dėlto keisti tie moters norai… Vieną dieną ji laukia, kad tu atjotum ant balto žirgo (suprask – privairuotum gerą „bembsą“ ar „mersą“), o kitą dieną nebegali į tave net pažiūrėti. Jei jaunystėje ji nori iškilmingų puošnių vestuvių, su kreminį tortą primenančiomis suknelėmis ir miniomis pamergių bei pabrolių, tai vyresniame amžiuje tie jos norai gali radikaliai pakisti.
Labai įdomiai apie vėlyvas vedybas išsireiškė viena gerai žinoma visuomenės veikėja: „kam man pirkti tokią didelę kiaulę dėl vienos mažos dešrelės?“.
Ta didelė kiaulė, tai mes, vyrai, o dėl dešrelės tai čia sunku suprasti… Juk jokios logikos… Chm… Taip, Moteris – sunkiai įžengiamos džiunglės, tačiau yra žmonių, savo atkaklumu ir sunkiu darbu įžengusių į šių džiunglių pakraščius (apie vidurį net šnekos nėra) ir pasiruošusių pasidalinti savo neįkainuojama patirtimi. Juk, kokia keista būtybė bebūtų Moteris, mes norime, kad ji visada būtų šalia…

Taigi, keli TIKRI, laiko patikrinti patarimai vyrams:

**Kartok, kad Ją myli, dažnai, tačiau ne per dažnai (?!). Iš Moters to nelauk. Ji tikrai tai pasakys, kai bus svarbus reikalas. Jos prisipažinimas meilėje bus tikrai nuoširdus, nes, Moteris tokiais svarbiais dalykais be reikalo nesidrabsto. Priešingai vyrams, kurie dėl vienos meilės nakties prisipažins išdavę tėvynę ar dalyvavę Irako diktatoriaus Huseino pagrobime.

**Kai sakysi, kad Ji šiandieną labai graži, nenustebk išgirdęs klausimą, kodėl Ji graži tik šiandien? O ką, vakar, užvakar Ji buvo negraži? Nesistenk kurpti logiško atsakymo – jo paprasčiausia nėra ir nereikia. Pabučiuok Moterį ir ginčas galbūt bus baigtas.

**Nuolat, kur bebūtum, nepamiršk Jai paskambinti ir pasiteirauti kaip sekasi. Tyliai, paslaptingu balsu sušnibždėk kokį nors nepadorų pasiūlymą, tačiau lazdos perlenkti taip pat neverta. Jei tau skambina Ji, atsiliepk bet kokiu atveju, net ir vairuodamas. Neatsiliepsi – kaltink save. Vienas Dievas težino, kas tokiu atveju vyksta Jos galvelėje ir kokie fantastiški bei neįtikėtini scenarijai kuriami apie tavo nenorą bendrauti ir netgi neištikimybę. Žodžiu, jei laiku neatsiliepei į skambutį, būk pasiruošęs neįtikėtinai kaltinimų lavinai. To vyro protas suvokti negali, o Moters – gali.

**Sunkiausias dalykas – suvokti, ko Moteris iš tavęs laukia. Žinoma, tu turi būti dėmesingas, kultūringas, tvarkingas, tačiau kartais tau reikia tapti truputį… kiaulišku, nešvankiu padaru. Juo turi būti nei per daug, nei per ilgai, tačiau ir ne per mažai. Tikslaus apibrėžimo nėra, nes Moters norai neaiškūs ir neapibrėžiami, kaip Visata.

**Jei turi draugų, turėk jų nedaug, o dar geriau – neturėk iš viso. Dėmesį, kurį galėtum skirti draugams, ramiai gali skirti Jai vienai ir to dėmesio tikrai nebus per daug. Kita vertus, draugai padeda sukurti pramogų įvairovę, kuri JAI taip pat labai būtina. Kaip elgtis šiuo gyvenimo atveju, gali pasakyti tik instinktas ir nežemiška nuojauta. Logika čia bejėgė.

Niekada nekomentuokite Jos figūros!

Pati didžiausia klaida, kurią tu gali padaryti bendraujant su moterimi, tai pagirti, kad Ji įgavo nuostabias, apvalainas formas ir tapo daug gražesnė nei kada iki šiol. Ši didžiulė, fatališka klaida dalinama į dvi „paklaidas“.

Pirma „paklaida“ tai tavo žodžiai: „gražesnė nei kada iki šiol“. Šiais žodžiais tu aiškiai pareiški, kad anksčiau Ji tau niekada nebuvo graži ir patraukli, ir tu su Ja bendravai tik iš gailesčio ar paprasto, vyriško draugiškumo, bet tik ne iš meilės ar dėl Jos pritrenkiančio seksualumo.

Antroji, lemiamoji, „paklaida“, tai tos nelaimingos „gražios apvalainos formos“… Šiuo pasakymu tu beveik negrįžtamai sunaikini save Jos akyse. „Apvalainos formos“ reiškia, kad tu Ją pavadinai nutukusia stora kiaule, monstre ir celiulito bomba. Nesistebėk tuo, ir nesvarbu, kad tu TO nenorėjai pasakyti, tačiau tu TAI pasakei. Nesvarbu, kad kitais žodžiais, tačiau tu ištarei TAI.

Po tokio tavo pareiškimo susitaikyti labai sunku, tai gali užtrukti ilgesnį laiką, netgi kelis mėnesius. Ir ne be gigantiškų pastangų.Tačiau tokie paaiškinimai, kad tau „gražesnės rubenso formų moterys“ ir, kad „vyras ne šuo, ant kaulų nepuola“ tik dar labiau pablogins situaciją, nors vyriška logika sakytų, kad viskas turėtų būti atvirkščiai.

Dalykas tas, kad kiekviena Moteris savo vaizduotėje turi susikūrusi Moters figūros etaloną, kuris, deja, jei iškiltų į dienos šviesą, būtų ne pats gražiausias vaizdelis, ypač vyro akiai. Kad ir kaip būtų keista, tačiau save Moteris savo fantazijose įsivaizduoja truputį ligotos (vyrų akimis) figūros, kažkuo primenančios tuos baisius podiumų kaulų rinkinius, į kuriuos normalus vyras negali žiūrėti, nes jam dingsta apetitas ir vystosi impotencija. Keista, nesuprantama, tačiau taip yra.

Na, gal Jos nenori būti jau tokiomis absoliučiomis distrofikėmis, tačiau „tarpas tarp kojų“ Joms tikrai netrukdo. Prie šio sudžiūvusios lentos vaizdelio Moteris savo vaizduotėje būtinai prisilipdys dviejų nemažų kibiriukų dydžio krūtinę, tačiau, ta krūtinė, kad ir kokia didelė būtų, netrukdys Jai vaikščioti, ir miegoti Ji galės, kaip Moteris, turinti normalias krūtis.

Taigi, toks kraupokas vaizdelis sukasi Moters galvoje, todėl mes, vyrai, vertindami Jos grožį, turėtume būti ypač atsargūs. Mano žodžius galėtų pagrįsti tas faktas, kad pačių kraupiausių proporcijų lėlė Barbė yra pats perkamiausias mergaičių žaislas pasaulyje. Reiškia, jau mažos mergaitės galvoje yra tai, kas vyro protui niekada nebus suvokiama…

Didžiausias tavo priešas santykiuose su Moterimi – gobšumas

Dovanok gėles. Su priežastimi ir be jos. Žiemą ir vasarą. Visokias, nors, geriausia, aišku, galima atsargiai išsiklausinėti ir įsidėmėti, kokios gėlės Jai patinka. Ko gero, niekada nesuklysite, jei Jai patį viduržiemį padovanosite šimtą rožių. Tokia gėlių puokštė – garantuotas raktas į Jos širdį, na, nors kelioms dienoms tai tikrai. Ir, gali būti, jog Ji nemėgsta rožių, tačiau ŠIMTAS rožių ją nudžiugins garantuotai.

Taip, taip, dažnai kiekis nulemia viską. Duok Jai šimtą litų, pasakyk, kad Ji gali visą dieną praleisti prekybos centruose ir prisipirkti visko, ko tik širdis geidžia, ir tu patapsi Jos priešu Nr. 2. Kodėl Nr. 2? Nes pirma vieta vis tik yra „gražios apvalainos formos“.

O štai duok savo brangiajai kelis tūkstantėlius, tai tau ir sakyti nieko nereiks, nes būsi apdovanotas tokia žavia šypsena ir aistringu bučiniu, jog būsi pasiruošęs ištuštinti visas savo banko sąskaitas… Ir tik šaltas protas tave gali išgelbėti nuo šios saldžios pražūties.

Beje, mes kalbame apie gėles. Jei tavo brangioji pradės priekaištauti, kad tu Jai NIEKADA nedovanoji gėlių, nedaryk dar didesnės klaidos – nepateik Jai grafiko, kuriame surašytos gėlių pirkimo datos ir gėlių pavadinimai. Nesvarbu, kad tu gėles dovanoji, tu jas dovanoji NEPAKANKAMAI dažnai, kad Moteris tai atsimintų ir įvertintų. Taigi, kaip jau sakiau, dovanok gėles dažnai, su priežastimi ir be jos.

Tas pats ir su mielomis dovanėlėmis, dovanok, kiek tik gali ir kada gali. Neapsiriksi tikrai. Tarp kitko, kad ir kaip Moteris baidosi technikos, laisvai gali dovanoti naujus automobilius ar jachtas – neapsiriksi taip pat. Šimtu procentu.

Suvok po nulūžusiu nagu paslėptą esmę!

O dabar aptarsime vieną keisčiausių fenomenų – nago nulūžimą. Ne, aš neišprotėjau ir nenukrypau nuo temos. Moteriai jos nagai yra labai svarbu, o nulūžęs nagas – katastrofa, kuriai neprilygs kažkur Indonezijoje išsiveržęs ugnikalnis ar nuskendęs eilinis laiviūkštis su keliais šimtais nuobodžių keleivių.

Katastrofa ne todėl, kad skauda, ne. Skausmas čia nevaidina jokio vaidmens ir yra žinoma, kad Moteris skausmui 10 kartų pakantesnė nei vyras. Tačiau, kas liečia grožį… Nagas, pats toks savaime, nėra labai didelė vertybė, tačiau, kai jis įeina į gerai organizuotą ir išpuoselėtą grožio visumą, tai jau nebe smulkmena…
Kas yra sugedęs automobilis, sprogusi padanga ar išnerta vyro koja? Ogi niekas. Lyginant su gerai, teisingai išpuoselėtu nagu. Padangą pasikeisi, koja sugis, o nagas, taip bjauriai ir ne laiku nulūžęs, sutrikdys Moters vidinę pusiausvyrą ilgam.

Ir neduokdie vyrui pajusti visą Moters sutrikusios vidinės pusiausvyros rūsčią jėgą! Nagas – tai tarsi maža, tačiau labai svarbi detalė muzikinėje dėžutėje. Jei viskas tvarkoje – muzika skambės harmoningai, žaviai ir maloniai. Tačiau sulaužykite nors vieną nedidelę spyruoklėlę – harmonija dings akimirksniu.

Taigi, nagas nėra smulkmena, o labai labai svarbi detalė. Ir, kaip visada, Moterys tai suvokia, o vyrai – ne.

Eilėraštis = restoranas

Ko gero visi yra girdėję, jog Moterims patinka eilės ir kitokie romantiški dalykėliai. Taip, mes vyrai, savo liežuviu, iškalba turime didelį šansą pigiai, tačiau efektingai įtikti ir patikti Moteriai! Tačiau rask šiais laikais vyrą, besidomintį poezija! Eilėraštis apie „skarotą eglutę“ neturi jokių šansų, ypač jei jis deklamuotas panašiai, kaip tai padarė mano geras draugas: „Eglutė skarota, eglutė žalia, jos liekną kamieną stuksena geniai!“

Šis eilėraštis buvo išmoktas prieš gerus 30 metų su viltimi gauti Senio Šalčio dovaną, todėl visai natūralu, kad praleisti keli stulpeliai, sumaišyti žodžiai ir pamestas rimas. Mano draugas manė, kad nuoširdumas ir šiluma, su kuria mylimai Moteriai buvo išsakyti šie žodžiai, atpirks kelias nereikšmingas klaideles, tačiau tai neįvyko.
Betgi nusiminti neverta, mokytis ir kurti naujų eilėraščių taip pat. Išeitis yra. Buvo pastebėta, kad eiles ir, kaip jau sakiau, „kitus romantiškus dalykėlius“, gali pilnai ir visaverčiai pakeisti pati banaliausia išvyka į gerą restoraną.

Ir vėl vyriška logika „rūko“, tačiau faktas patikrintas ir patikimas: kuo dažniau vesitės Moterį į restoranus, tuo mažiau eilių reiks Jai deklamuoti.

Datos, datos, datos…

Niekada nesistebėkite, jei anksti ryte, dar bekrapštant užmiegotas akis, Moteris pareikš, kad šiandien būtina pasveikinti jos pusbrolio, gyvenančio Londone, vidurinį vaikelį, Domantą, nes jam šiandien sukanka 4 metukai. Ir nesvarbu, kad jūs nepamenate, kiek tas velnio pusbrolis turi vaikų (nors logika jums šnibžda, kad žodis „vidurinysis“ vartojamas, kai yra nelyginis skaičius, išskyrus skaičių „1“), jūs netgi neįtariate, kokia lytis vyrauja jo šeimoje, galų gale – to pusbrolio nesate net akyse matęs. Tai tikrai nesvarbu.

O svarbu yra susitvardyti ir ramiai atsakyti, kad, girdi, „taip, reiktų pasveikint, juk vyras jau, kaip reikiant, ohoho – 4 metai!“ Gerai būtų, kad nei jūsų balso tembras, nei veido išraiška neišduotų, jog apie Domantą ar Daumantą (matote, jau spėjote primiršti) girdite pirmą kartą gyvenime, nes, be abejo, jūs neteisus ir Ji garantuotai kažkada jums pasakojo apie savo nevykėlį pusbrolį, kuris taip netikėtai išdūmė į Angliją, ten susirado taip pat lietuvaitę (vardo neminėsime, nes tai taip nereikšminga ir greitai pamirštama) ir „susidėję“ ėmė gimdyti ir auginti vaikelius: du berniukus ir mergaitę.

Be abejo, jums tai buvo pasakota, gal ir ne kartą, o du, rodytos nuotraukos ir aptartos jų gyvenimo Anglijoje perspektyvos. Tik tvirtas, ramus balsas bei protinga reakcija užtikrins jūsų ramybę ir nustums į šoną jau bekylantį nepilnavertiškumo kompleksą dėl jūsų ribotos atminties.

Ir jūsų atminties sutrikimai čia ne prie ko. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad 99 procentai vyrų, neužsirašę, nepamena nei savo artimųjų, nei savo Moters tėvų, kartais netgi savo vaikų gimtadienių. Taip pat vyrai užmiršta sužadėtuvių, vestuvių datas, ką jau kalbėti apie tokius romantiškus veiksmus, kaip pirmasis pasimatymas ir pirmasis bučinys. Likęs 1 procentas vyrų nepamena išvis nieko, nes jie komoje.

Moterys – visažinės. Rimtai

Būtinai kartu su Moterimi turite žiūrinėti įvairių renginių, tai yra, vestuvių, krikštynų ir kitokių baliukų nuotraukas. Su vertinimais turėtumėte būti labai atsargus, o geriausia, jei apžiūrinėjamus vaizdelius pirmoji pradėtų komentuoti Moteris.

Tada jūs sužinosite tiesą apie jaunosios suknelę (nors jums buvo svarbiausia tik jos trumpumas ir iškirptės gilumas), jaunojo kostiumą ir, išvis, apie paties renginio gilumą ir organizaciją. Ir nė kiek nesvarbu, kad Moteris šiame renginyje nedalyvavo. Tas nedidelis duomenų kiekis – kelios nuotraukėlės ir trumpas telefoninis pokalbis su ten dalyvavusia Jos drauge, Jai padės susidaryti pilną, išsamų renginio vaizdą.

Ilgus metus kruopščiai triūsiantys, įrodymus renkantys ir faktus klasifikuojantys mokslininkai turėtų pavydėti Moterų sugebėjimui, pagal girto jaunojo fizionomijos išraišką nuspręsti apie viso renginio, trūkusio kelias dienas, kokybę ir įtaką jų, jaunųjų ateičiai, bei apskritai, ten dalyvavusiųjų vidinį pasaulį bei ateities perspektyvas. Vyrai to nesupras, tačiau Jai to supratimo ir nereikia, nes Jos gražioje galvelėje jau susidarė TIKRASIS vaizdas ir kažkokio tai vyro nuomonė tikrai niekam nereikalinga. O reikia tik pritarti Jos priimtam verdiktui, ką išmintingas vyras ir padarys.

Beje, jums reikėtų įsidėmėti keletą dalykų, kurie labai praverstų ateičiai ir padėtų neišpasakytai „pakilti“ Moters akyse. Jums tik tereikia atsiminti, kad, pavyzdžiui, Rūtos ir Mindaugo vestuvėse, jaunosios suknelė „buvo graži“. Šį savo Moters duotą įvertinimą iškalkite kaip poterius ir, kai Ji, po gerų metų, per patį susitikimo su partneriais įkarštį, paskambins jums į darbą ir paklaus, ar pamenate, kaip per savo vestuves buvo apsirengusi Rūta (o toks klausimas Jai iškilti gali tikrai – taip Ji tikrina, ar jūs sekate gyvenimo aktualijas), jūs tvirtai galite pareikšti, kad, aišku, smulkmenų jūs nepamenate, tačiau jaunosios suknelė tikrai jums krito į akį.

Išmintingą Moterį patenkins toks jūsų atsakymas, Ji supras, kad jums aktualios gyvenimo realijos ir JOS akyse jūsų vertė žymiai pakils. Tik paskutinė beprotė norės patikrinti, ar pamenate suknelės apdailos smulkmenas: spalvą, nėrinėlius ir kaspinų formas. Tikrai, Moteris turėtų būti absoliučiai susipykusi su proteliu, jei manytų, kad vyras gali „atkurti“ tokius neįsimenamus dalykus.

Rinkdami komplimentus naudokitės galva

Svarbu pastabumas. Jūsų Moteris kiekvieną dieną stengiasi atrodyti naujai, įspūdingai ir seksualiai. Nesvarbu, kad Jos darbo kolektyve dirba vien moteriškosios lyties atstovės, tai tikrai nesvarbu. Ji turi būti pasiruošusi, visada pasiruošusi bet kokiems gyvenimo atvejams ir kataklizmams. Juk netikėtai į kanceliariją gali atvykti tikrintojas, žavus vyrukas, o per pietų pertrauką kavinėje galima sutikti dar daugiau vyrų, kurie, Jos nuomone, trūkumų Joje rasti neturėtų.

Ne, Moteris nesiruošia tekėti už sutikto vyruko, nesiruošia su juo net kavos gerti, galbūt jis ir išvis ne Jos skonio, tačiau JI JAM įspūdį padaryti privalo! Tai tarsi kažkoks sportas, varžybos ar kažkas panašaus. Beje, nukrypome nuo temos.

Taigi, kiekvieną rytą jūs stebite, kaip jūsų Moteris po truputį virsta supermodeliu. Iš jūsų nereikalaujama nieko, tik protingų komplimentų. Įsidėmėkite, komplimentai tikrai turi būti protingi. Jūs galite sakyti, kad Ji pati žaviausia, kad atrodo stulbinamai, kerinčiai kvepia ir pan. Tik nesileiskite į detales, neklauskite, kada Ji spėjo nusipirkti šią nuostabią suknelę, batus, kelnes ir etc. Labai didelė tikimybė, kad šiuos apdarus Ji turi jau keletą metų ir jūsų toks nepastabumas Ją įžeis iki pačių širdies gilumų.

Jei jums tikrai atrodo, kad šiuos apdarus matote pirmą kartą, reiškia jūs normalus, tik truputį žioplas, kad tai pareiškėte JAI. Taip jūs labai aiškiai pasakote, kad esate nepastabus kaimo Jurgis, nesidomintis JOS tualetu, o tuo pačiu ir vidiniu pasauliu. Beje, dar didesnę klaidą jūs galite padaryti, jei Jai pasakysite, kad jums visada labai gražu, kai Ji apsivelka šią mėlyną suknelę.

Šiuo pasakymu jūs leidžiate aiškiai suprasti, kad Ji mėlyną suknelę renkasi taip dažnai, kad jau net ir jūs pastebite, o dažnai rengtis tais pačiais drabužiais Moteriai netgi baisiau už kelis nulūžusius nagus.

Žodžiu, komplimentus sakyti yra pakankamai svarbus ir sudėtingas darbas, sunkiai atleidžiantis neapgalvotus žodžius. Svarbiausia naudoti senus, patikrintus, neutralius (nors, tuo pačiu, jie turi skambėti šviežiai ir šiltai) komplimentus ir neieškoti jokių loginių paaiškinimų, nes jų, bendraujant su TIKRA MOTERIMI, nėra. Ir nereikia.

Saulius Veržikauskas

Nuotrauka: Photo by Alexandru Zdrobău on Unsplash

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite