Skip to content

Spalviams iš po kostiuminių kelnių vyžos kyšo

vyžos kyšo,spalviai,gedulas,nekenčiamas seimas,už brolius ukrainiečius,apie šventas spalvas,gedim tėvelioDar apie šventas spalvas.

Sėdėjau ir galvojau: na, kodėl žmonės nesupranta, kad visame kame reikalingas saikas? Rusijos siaubiamą šalį gerbiam, mylim, palaikom, na, bet ne iki tiek, kad trinam savo tautiškumą ir perimam svetimą!

Tada prisiminiau.

Tas bobelkas, kurios po vyro mirties su kažkokiu nuožmiu atkaklumu ištisai rengdavosi gedulingais rūbais. Mylėjo ji tą savo nustekentą vyrelį, ar nemylėjo, tačiau po pastarojo išėjimo Anapil turi pilną teisę “gedėti”, visiems, net nepažįstamiems savo visa povyza rodyti, kad “labai kenčia”. Ir ne vienerius metus. Vieneri metai, tai, kaip ir priklauso. Bet 5 ar net 10 metų juodai išsidabinusi, tarsi giltinė vaikšto. Taip, esu tokių matęs!

Dar esu susidūręs, kai po SENO ligoto tėvo mirties, praėjus 3 ar 4 metams, pora, atėjusi į svečius prašydavo neleisti muzikos, nes “vis dar gedim tėvelio”.

O vieno pažįstamo mama po vyro mirties gal 15 metų nuleidusi akis vaikščiojo. Penkiolika metų! Po to mirė jos šimtametė motina, tai čia ji apskritai vos gyva į žemę nesulindo, nes jau toks liūdesys užplūdo, toks sunkumas, ojezau!

Neteisiu tokių žmonių, tačiau tai yra akivaizdus saiko neturėjimas ir kažkoks keistas dėmesio troškulys, nelabai sveikas noras, kad visi aplinkui matytų, kaip ji didvyriškai laikosi tradicijos gedėti ir stoiškai atlaiko visus užgriuvusius gyvenimo sunkumus. Svarbiausia, žinoma, kad visi MATYTŲ jos juodus apdarus ir kančių sklidinas akis. Matyt, tai viskas, ką toks žmogus gali padaryti, kad atkreiptų dėmesį.

Tai ir su tom vėliavėlėm dabar.

Daugumos nekenčiamas Seimas ant savo FB profilio pasikabina dvispalvę, tipo, mes jau tokie už brolius ukrainiečius, jau tokie, kad uch!

Nesvarbu, kad savo šaly nesusitvarko su narkotikais, su spalvotaisiais, su stambulais, jau nekalbant apie elektrą ir korupciją aukščiausiuose valdžios sluoksniuose.

Bet, kai pasikabini šventą vėliavą, tai jau nedrįsk jo kritikuoti! Juk jis (Seimas) už kovą, už tiesą ir pergalę! Nes, va, gi visi matot, akivaizdus faktas  –  juk vėliava dvispalvė tai kabo!

Ir kuo ta suknista organizacija skiriasi nuo nepelnyto dėmesio ištroškusių bobulkų juodais rūbais?

Ech, o vyžos iš po kostiuminių kelnių vis tik kyšo. Ir labai jau visiems į pasturgalius lendančius būrus primena…

Jums tikrai patiks „Žydroji gėlelė”

Komentuokite