Skip to content

Saulevalgis

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

saulevalgis,mintu saulės energija,persišviesti galvas

Image by Pete Linforth from Pixabay

Jau 8 metai, kaip mintu saulės energija, tačiau, kad tai pasiekčiau, prieš tai turėjau būti žoliavalgis, o dar prieš tai – paprastas veganas, dar anksčiau – vegetaras, o pačioje gyvenimo pradžioje  valgiau ir mėsą, ir žuvį.

Tačiau šie juodi gyvenimo etapai jau praeityje. Šiuo metu man užtenka saulės spindulių, tik, kiek sunkiau naktį ir kai apsiniaukę.

Taigi, dabar aš esu saulevalgis.

O dabar jau žengiu į sekantį etapą: pratinuosi prie LED lempų šviesos. Ji visai skani, nors nėra tokia kokybiška, kaip saulės, trūksta kai kurių vitaminų bei mineralų.

Tačiau dabar aš, kaip ir visi normalūs žmonės, galiu užkandžiauti naktį, atsidaręs tuščią šaldytuvą: viduje esanti švieselė gana skani. 

Sunku bendrauti su nedvasingais žmonėmis.

Atėjus į svečius jie prikrauna lėkštes mirusių gyvūnų kūno dalių, o taip pat nužudytų morkų, kopūstų bei svogūnų mišinių, į taures pripila bakterijų myžalo. Kartais, iš tikro maisto, ant stalo pastato žvakę, tačiau tai retenybė.

Kai pagalvoju, kokie jie nelaimingi…

Man užtenka pastovėti saulutės atokaitoje, kad pilnai pasisemčiau pačios tyriausos ir skaniausios energijos. Gaila, tačiau beveik visi susitikimai bei baliukai vyksta vakarais, kai saulužė jau nusileidusi, todėl tenka prašyti atskiro LED šviestuvo, nes nuo žvakių šviesos pasisotinti gana sunku, vis lieku alkanas.

Kartais į svečius atsinešu nuosavą stalinę lempą, pasidedu priešais save, šviesos spindulį nukreipiu sau į veidą. Tokias momentais visi nuščiūva, prityla.

Kai pasiūlau peršišviesti galvas ir jiems (taip skaniausia), svečiai pradeda skirstytis. Du kartus pasiūlė išeiti man vienam, o kartą net iškvietė greitukę. Poliklinikoje buvo gana malonus apšvietimas, todėl tik šypsojausi ir gyriau patalpų apšvietimą.

Dabar gyvenu vienas: sienos, grindys  –  minkštos, apšvietimas puikus, aptarnaujantis personalas nusiteikęs geranoriškai, niekada man neprieštarauja ir nesiginčyja. 

Ar galėtų saulevalgis svajoti apie kažką geriau?!

Jums turėtų patikti Pagiriamasis žodis neandertaliečiams

Komentuokite