Skip to content

Putlios moterys suteikia daugiau malonumo ir sau, ir partneriams

Jei seksas jūsų gyvenime užima svarbią vietą, stenkitės vesti apvalių formų, putlią moterį. Arba leiskite jai “priaugti” bent keletą kilogramų. Dalykas tame, kad putlios moterys savo vyrams lovoje suteikia daugiau malonumo. Ir apskritai, jos daug labiau džiaugiasi gyvenimu.

Jei netikite mumis, gal patikėsite Nobelio premijos lauretu, gydytoju, genetiku James Dewey Watson.

Tai vienas iš žmonių, kuriam pasisekė atrasti DNR struktūrą, tad, jo profesionalumu abejoti neverta.

Aistra putlioms moterims  –  vienas pagrindinių mokslinių principų, kuriuo jis vadovaujasi visą savo gyvenimą.

Visame pasaulyje gerai žinomas mokslininkas tvirtina:

Iš tikrųjų, jei nekreipti dėmesio į paskutinių dviejų dešimtmečių madas, padiktuotas žurnalų blizgančiais viršeliais, tai per visą žmonijos egzistavimo laiką, liesumas niekada neasocijavosi su seksualumu.

Šis žmogus žino, ką sako. Todėl, kad jis gali gali pažvelgti į jūsų genus ir perskaityti ten užkoduotą informaciją.

Mokslininkas Londono universitetiniame koledže atliko atitinkamą tyrimą, kurio metu buvo nustatyta, kad putlių moterų organizmai sekso metu išskiria daugiau endorfino, kitaip dar vadinamo laimės hormonu. Atitinkama tokios moters ir elgsena  –  gera savijauta, gera nuotaika, kas smarkiai įtakoja pačios moters ir jos partnerio patiriamą malonumą.

putlios moterys

Tiriant vyrus nustatyta, kad laimės hormonai daug aktyviau išsiskiria, kai jie santykiauja su putliomis moterimis, nei mylintis su liesomis.

Sociologė, Niujorko Tarybos prieš diskriminaciją prezidentė Miriam Berg sako, kad mokslininkas teisus:

Tai gana maloniai kontrastuoja su tuo, ką mes nuolat girdime iš žurnalistų ir savimi nepasitikinčių vyrų, ar ne taip? Kažkodėl visi aiškina, kad patrauklios moterys būtinai turi būti liesos, tačiau jei pasigilinti rimčiau ir, sakykim, patikrinti vyrų smegenis skeneriu, tai paaiškės, kad seksualumo sinonimas  –  apvalios kūno formos. Man atrodo, kad “+” apimčių moterims reiktų nustoti kentėti dėl žemos savivertės.

Tą patį patvirtina ir žmonijos istorija:

senovėje, kai visi žmonės kiekvieną dieną ieškojo maisto, geriausi medžiotojai atsirinkdavo putliausias genties moteris, o nesėkmingi medžiotojai buvo priversti kurti šeimas su liesomis merginomis.

Biologiniu požiūriu taip pat viskas teisinga.

Dalykas tame, kad evoliucija visapusiškai skatino “kaupti atsargas”, todėl net pati gamta sutvarkė taip, kad putlesni žmonės yra linksmesni bei moka labiau džiaugtis gyvenimu.

“Liesumas yra lygus nepasitenkinimui,  –  sako James Dewey Watson.  –  Todėl ir į darbą mes pasiruošę priimti liesesnius žmones: jei jie nepatenkinti gyvenimu, tai reiškia, stengsis, dirbs.”

Ir priduria:

“Kate Moss  –  viena žymiausiu liesų moterų visame pasaulyje. Tačiau atrodo ji kažkaip ypatingai  liūdna, tiesa? Ar jūs kada nors girdėjote apie laimingą supermodelį?”.

Ką teigia medicina?

Medikai žino, kad gerą nuotaiką iš esmės suteikia endorfinas, o seksualinį susijaudinimą  –  MSH hormonas. Abu šie hormonai organizme gaminasi iš leptino  –  cheminės medžiagos, iš kurios sudaryti visi riebaliniai audiniai.

MSH hormonai, tarp kitko, gaminasi ir tada, kai jūs džiaugiatės saulės spinduliais. Taigi, pasirodo, kad seksualiausa moteris  –  putli ir įdegusi.

James Dewey Watson reziumuoja:

“Dabar aš kreipiu ypatingą dėmesį į abiejų partnerių svorį. Jei matote, kad porą sudaro du liesi žmonės, būkite garantuoti: jie turi rimtų problemų”.

Paruošė Saulius Veržikauskas

Gal jus sudomins degtinė, pavadinimu „Vakcina“? Pagaminta Ukrainoje!

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite