Skip to content

Provokuojantis suoliukas

Galima suprasti tuos, kurie atidirbinėja už pinigus. Verslas, nieko daugiau. 

Jau sunkiau suprasti tuos, kurie klykauja šiaip, iš idėjos. Kaip sakoma, savanoriškai įsirašę į “naudingus durnius”. Jie, tiesiog tenkina savo vidinį kiek labiau pakrypusį ego.

Kalbu apie propaguojančius šūkį “sutilpsim visi” ar kažkaip panašiai.

Be abejo, kad sutilpsim. Žmonės sutelpa visur, net ir durnių namuose, palatose. Ir laikino sulaikymo kamerose sutelpa, kad ir dvidešimt į 5 kvadratinius metrus sugrūstų. Na, tikrai  –  sutelpa! Net vagonuose, kur buvo vežami Sibiran, sutilpo. 

Tik, patikėkit mano patirtimi, sunku būti su tais, kurie nuolat spygauja, raitosi, šūkauja, inkščia ir dejuoja. Su paprastu žmogumi ir susitarti paprasta: būk geras, vadovaukis bendromis taisyklėmis, taip geriau bus ir tau ir man. 

Su “jais” susitarti neišeis: kiekvienas prašymas, pageidavimas, ar neduokdie, nurodymas, bus priimtas, kaip genocidas, fobija, teroras. Jiems tinka tik nuolankus paklusnumas, pritariamas lingavimas galva, pritarimas tik “jų” traukiamai dainuškai ir gėrėjimasis tik “jų” gyvenimo stiliumi. 

Manote, jei įteisinsime partneryste, tai bus pabaiga ir “jie” nurims? Net juokas suėmė: kaip taip galima pagalvoti… Tada “jie”, pajutę pergalės skonį, eis toliau: kovos dėl įvaikinimo, po to, eilinį kartą, dėl lygybės (Seime turės būti bent 50 procentų “jų” atstovų), dėl vadovaujančių pareigų dalybų, perrašys istoriją (Vytautas Landsbergis bus priskirtas gėjų klanui, kaip ir bent pusė signatarų), išaiškins, kad visos homo apraiškos, apskritai, buvo ir yra bet kokios evoliucijos ir progreso variklis. 

Tai prognozuoti nėra sudėtinga, žinant jų pustuščių kaukolių turinio veikimo mechanizmą ir ligotą poreikį be perstojo provokuoti. 

Dabar kišamas spalvotas, niekuo nenusikaltęs, tačiau jau nubaustas suolelis, išdažytas šlykščiomis normalių žmonių vertybių genocido spalvomis. Juk “jie” žino, kad tautos dauguma šia akcija pasišlykštės ir atitinkamai pasisakys. Gal net perdažys suolelį, ar vinių prikals. Tačiau jie to ir nori, tiesiog trokšta. Jei suolelį ignoruosim, jie sugalvos naują provokaciją. Jie kitaip nemoka. 

Kažkaip primena palestiniečių kovą prieš Izraelio valstybę. Šaudo primityviomis raketomis ir džiūgauja, kai atgal gauna tikras bombas: juk tada galima klykti ant viso pasaulio, kokie jie nuskriausti, engiami ir vargšeliai, o štai Izraelis su Amerika  –  skriaudėjai! Ir pasipila teroristams pinigėliai upeliu, ir kasami nauji tuneliai, gaminamos naujos raketos. Kai doleriai baigsis, bus galima iš naujo pašaudyti, kad, eilinį kartą atkreipti “demokratiškos visuomenės” dėmesį ir gauti eilinę finansinę injekciją. O ką  –  patogu ir malonu: juk ne žemę arti reikia.

Taigi, mūsų visuomenės teroristai elgiasi lygiai taip pat: provokacija, kita provokacija, atkirtis jai, o tada nesustojantis klykimas ir aimanavimas. Kol geras dėdulė (aišku, organizacijų pavidalu) vėl pinigėliais neapipils. 

Manote, valdantieji, kurie pritaria partnerystėms bei Stambului, tai daro iš idėjos? 

Nejuokinkite ir manykite iš naujo.

Skaitykite: „Rumunų tautybės vairuotojai, kaip gėjai“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite