Skip to content

Parduodamo aliejaus rūšys

SIN FILTRAR VERDE AlmaOliva Gran Selección – 2L talpa

Ribotos partijos „New Harvest Green Oil 21/2022“. Almaoliva Gran Selección UNFILTERED arba nefiltruotas po natūralaus dekantavimo. Tai įspūdingas „Extra Virgin Coupage“ aliejus iš „Almazaras la Subbética“, skirtas išrankiausiems EVOO mėgėjams pasaulyje. Puikus picuda, picual ir hojiblanca alyvuogių derinys lemia, kad „AlmaOliva Gran Selección“ yra puikus extra virgin alyvuogių aliejus tiems, kurie mėgsta vidutinio vaisių skonio aliejų. Puikiai atrinktos alyvuogės šiam mišiniui idealiai tinka naudoti visose temperatūrose – nuo gurmaniško kepimo iki žalių alyvuogių ant duonos, skrebučių ir salotų. Įspūdinga.

Kaina: 30€  –  (1l/15€)

 

Ecológico El Trujal D.O Sierra Mágina  – 2.5L talpa

Ekologiškas ypač tyras alyvuogių aliejus su kilmės vietos nuoroda Sierra Mágina gamtiniame parke. 2014 m. Jaén Selección konkurso finalininkas. Įspūdinga graži geltona spalva su šiltais žaliais atspindžiais. Išskirtinė alyvuogių klasifikacija ir aliejaus gamyba šaltos ekstrakcijos būdu leidžia išgauti aukštos kokybės ir stabilų aliejų, kuris yra labai vaisiškas, tačiau išlaiko visą alyvuogių skonį. Kadangi tai yra picual ir ekologiškas alyvuogių aliejus, jame yra daugiausiai natūralių antioksidantų. Konservuoto formato, kad būtų išsaugotos visos jo savybės. Gurmanams.

Kaina: 41€  –  (1l/16,4€)

 

Virgen Extra PREMIUM D.O.P Sierra Mágina – 5L talpa

Ypač tyras alyvuogių aliejus, kuriam suteikta saugoma kilmės vietos nuoroda Siera Maginos (Ispanija) gamtiniame parke. Pagamintas kruopščiai ir atidžiai iš alyvuogių, atrinktų iš alyvmedžių giraičių, esančių daugiau kaip 1200 metrų aukštyje. Dėl šalto spaudimo proceso, klimato ir kruopščios vaisių atrankos šis aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra unikalus ir žinomas visame pasaulyje, pasižymi ypatinga skonio koncentracija. Iš 100 % picual alyvuogių, jame yra daug oleino rūgšties ir natūralių antioksidantų. Metalinė skardinė užtikrina puikų šio neprilygstamos kokybės aliejaus išsaugojimą. Skirtas tikriems gurmanams.

Kaina: 65€  –  (1l/  –  13€)

 

Kontaktas: whatsapp numeris +381655045100

Norėdami užsakyti prekę, siųskite žinutę, kurioje būtų nurodyta:

(žinutę galite siųsti nurodytu numeriu per whatsApp arba el. pašto adresu sauliusv2003@yahoo.com)

Aliejaus pavadinimas ir norimas kiekis;

Vardas, pavardė;

Telefono numeris, į kurį bus siunčiama SMS, prekei atkeliavus į paštomatą;

Tikslus prekės gavimo adresas ir indeksas;

Jei žinote – Omnivos paštomato numeris, jei nežinote, paštomatą parinksim pagal jūsų gyvenamą vietą.

Apmokėjimas

Prekes prašome apmokėti į šią sąskaitą:

Gavėjas – Ilma Kaminskienė , sąskaitos numeris LT804010051001295070, DNB. 

Prekių siuntimo kaina

Prekės siunčiamos į Omnivos paštomatus, kaina – 3.5€  (iki 10 kg).

Galite patys susirasti Omnivos bankomatą:

https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai

Dėmesio: prekės išsiunčiamos vieną kartą per savaitę.

 

Dalinkitės