Skip to content

Nobelio premijos laureatas, ŽIV atradėjas, paaiškino, kodėl naujosios vakcinos žudo žmones

Nobelio premijos laureatas Lukas Montagnė buvo „IppocrateOrg“ organizuoto renginio Florencijoje svečias. Portalo “Affaritaliani” žurnalistai iš Nobelio premijos laureto paėmė interviu, čia galite susipažinti su keliomis virusologo išsakytomis mintimis. 

Lukas Montagnė – prancūzų virusologas, 2008 m. apdovanotas Nobelio fiziologijos ir medicinos premija už žmogaus imunodeficito viruso atradimą.

Renginio metu virusologas papasakojo, kaip ir kodėl vakcina nuo covido sukelia daugiau mirčių nei kitos vakcinos.

Nobelio premijos laureatas sako:

vakcinos žudo

By Prolineserver (talk) – Mano darbas, GFDL 1.2, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5575822

„Diagramose matome, kad didžiausias mirčių skaičius padidėja praėjus kelioms dienoms po vakcinacijos. Ir tai yra reiškinys, kurį pastebime apskritai, nepriklausomai nuo šalies ar žmonių tautybės. Taigi vakcina kažką sukelia. Šios vakcinos yra biologiniai produktai, turintys genetinį poveikį, nes jų sudėtyje yra RNR, t. y. molekulė, kurioje yra viruso genetinė informacija, ypač „Pfizer“ ir „Moderna“.

Toliau:

 „Galime manyti, kad dėl to, jog šiose vakcinose RNR suskaidyta į kelias dalis ir, kad vakcinoje yra daugiausia RNR, koduojančių paviršiaus baltymą, kuris prisijungia prie ląstelių, galime manyti, kad būtent šios RNR raiška baltymuose  yra per stipri, arba „ne vietoje“, o baltymų sintezė vyksta imuninės sistemos ląstelėse“.

Montagnė priduria:

„Šiuo atveju tai iš tikrųjų yra per daug koduojamas svetimas baltymas, kuris sukelia ne tik medicinines reakcijas, tačiau ir šoką. Todėl gali būti, kad šios mirtys įvyko dėl anafilaksinio šoko, kurį gali sukelti ne baltymai, o viruso RNR komponentai. Šie komponentai paprastai gaminami siekiant stabilizuoti šią RNR ir pailginti jos gyvavimo trukmę organizme. 

Montagnė daro išvadą:

 „Tačiau faktas yra tas, kad tam tikri žmonės, iš tam tikros vietovės ar turintys tam tikrus genetinius kodus, reaguoja labai stipriai. Ir jūs turite pripažinti, kad šie incidentai sukelia sunkias pasekmes ir ilgą šalutinių poveikių sąrašą. Todėl manau, kad yra riba, kurios neturėtume peržengti. Ši riba yra ta, kad mirčių procentas vis tiek yra be galo didelis, lyginant su kitais skiepais. Būtina ištirti šio reiškinio priežastį, kuri, mano nuomone, neabejotinai susijusi su pačia vakcina“.

Jums taip pat patiks „Elito logika“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Dalinkitės

Komentuokite