Skip to content

Neprotaujanti vyriausybė įveda dar didesnius ribojimus

Absoliučiai neprotaujanti  vyriausybė ir toliau naikina Lietuvą

Nei trupučio neprotaujanti vyriausybė ir toliau žengia tautos bei valstybės naikinimo keliu. Ir  dabar, ji įveda dar didesnius ribojimus žmonėms, nenorintiems ar negalintiems naudotis avinų pasais.
Tačiau ir čia galima įžvelgti kelias teigiamas tendencijas.

Maistas

Maistą bus galima įsigyti turguose, pas ūkininkus ir gamintis namuose. Taip gyvenu jau mažiausiai 18 metų, galiu pasakyti, kad tai labai malonus ir sveikatai naudingas užsiėmimas. Suklestės internetinės parduotuvės.

Restoranai?

Kam jie? Rinksimės pas draugus, turinčius didelius kiemus, kepsime lauke mėsą, žuvį, gaminsime salotas, desertus, vaišinsimės kokybiškais ir N kartų pigesniais gėrimais, nei restoranuose.
Eisime prie upių, ežerų, į mišką. Bus faina! Žiemą, žinoma, šalta, tačiau galima maloniai sėdėti prie laužo.

Kultūra

Žinoma, taip paprasta nebus: reiks atsisakyti nemažai įpročių, kurie, kaip taisyklė, neigiami. Vietoj ėjimo į kinoteatrą, teks slidinėti parke ar daužyti kamuolį paplūdimyje.
Teatras? Jei aktoriai ir režisieriai nori kurti tik „saugų“ meną, lai ir kuria, galima apsieiti ir be tokio –  dvasingumas tikrai nenukentės.

Koncertai, į kuriuos kvies tik su avinpasiais… avinams ir bus skirti. Ne žmonėms.

Neprotaujanti vyriausybė

Stop PIŠ diktatūrai!

Juodi darbeliai

Suprantama, kad įsigalioję draudimai – tai šansas bet kuriai juodai veiklai. Kaip su sausuoju įstatymu Amerikoje. Viskas ar beveik viskas, kas draudžiama – bus pasiūlyta juodojoje rinkoje.
Tikrai atsiras pogrindinių gėrimų bei maisto parduotuvėlių, kur viskas bus parduodama tik „saviems“. Garantuotai suklestės avinpasių padirbinėjimai. Visoje Europoje jau kurį laiką galima įsigyti ES pripažįstamus avinpasius. Tad, tarsi saugiau besijaučiantys skiepytieji savo gretose būtinai turės neskiepytų.
Klestės prekyba įvežtiniais maisto produktais bei gėrimais iš šalių, kurių vyriausybės dar nėra tiek trenktos, kad draustų pirkti maistą.

Kyla natūralus klausimas: ar gi sunku pasiskiepyti ir išvengti visų nemalonių pasekmių?

Atsakymas: pasitikėti tokia akivaizdžiai komunistine – fašistine vyriausybe gali tik absoliučiai savigarbos neturintis žmogus. Tai reiškia, kad negerbi ne tik savęs, tačiau ir  savo tėvų, bei protėvių, kurie ar kovojo, ar iškovojo mums dabartį. Visai tikėtina, kad Š. Korėjos lyderis savo pažiūromis kur kas demokratiškenis už PIŠ ligonių būrelį.
Aš nesu prieš skiepus. Nesivadinu antivakseriu (esu skiepytas N kartų). Tačiau šiuo atveju, kai savo valią bando diktuoti visų laikų prasčiausia ir nekenčiamiausia vyriausybė, nuolaidžiauti jiems būtų didelis savęs pažeminimas. Nes šios vyriausybės norai lenkiasi ne tik su medicina, tačiau ir su sveiku protu.
Neprotaujanti vyriausybė įveda dar didesnius apribojimus

Kadras iš amerikiečių kino filmo „Freaks“. Istorija kartojasi, tik šį sykį – Lietuvoje.

Mane supa įvairūs žmonės: vakcinuoti ir ne. Bet dar nei karto nebuvo iškilęs klausimas dėl segregacijos, apie kurią PIŠ vyriausybė dieną naktį sapnuoja.
Mano lūpomis kalba neapykanta? O taip! Nekenčiu PIŠ su jos visa fašistuojančių freak’ų šutve stipriai, nuoširdžiai ir iki grabo lentos!
Beje, mane galima sekti ir facebook’e

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite