Skip to content

Neigiama kaina

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

Dažnas nesupranta, kaip galima sudaryti kontraktą naftos pirkimui, už kurį tau pardavėjas dar ir primoka. Tai yra, sunku įsivaizduoti, kas tai yra „neigiama naftos kaina”.
Paaiškinti galima pasitelkus visiems suprantamus pavyzdėlius.
Sakykime, jūs, vyras, sužinojote, kad po savaitės jūsų žmona išvyksta ilgalaikėn komandiruotėn, tad, jūs iš anksto užsirezervavote „palydovę” iš viešnamio, nes, užsisakius iš anksto, ir kaina geresnė, ir merginą gražesnę galite pasirinkti. Sakykim, jums tai kainavo 100€. Perspėju – skaičiukai „iš lempos”.
Staiga paskelbiamas karantinas ir jūsų žmona pasilieka namuose. Jūs panikoje, nežinote, ką daryti su savo užsakymu. Skambinate į viešnamį, aiškinate situaciją, tačiau jie pinigų gražinti nesiruošia. Taip pat visų viešnamio merginų lankymosi grafikai jau sudaryti, kiekviena jų tiksliai žino, kur kokią dieną praleis laiką, viešnamis jų atgal nepriima: lai eina pas klientus!
Jums belieka vienas variantas: surasti kitą pirkėją ir perparduoti merginą. Jei nerasite kito adresato, lemtingą dieną mergina būtinai ateis pas jus į namus!
Deja, visų vyrų situacija labai panaši – žmonos namuose, jie jūsų užsakymo perimti negali. Jūs blaškotės, kol, galų gale, surandate spoguotą paauglį, kuris, už papildomą mokestį, sakykim, 40€, sutinka priimti į namus merginą.
Taigi, spoguotasis jaunuolis sudarė mano jau minėtą kontraktą: gavo nuostabią merginą, kuri šiaip kainuotų 100€ ir už tai dar gavo priemoką – 40€.
Tai va taip.
Išpompuotos naftos taip pat nėra kur dėti, turi kažkam „prastumti”…

Komentuokite