Skip to content

Neapolyje trys karaliai, lankantys Kūdikėlį Jėzų, gavo žaliuosius pasus

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

Trys karaliai

Karalių figūrėlės pavaizduotos laikančios COVID-19 sveikatos pasus, Neapolis, Italija, 2021 m. lapkričio 3 d. REUTERS/Ciro De Luca

Neapolis, Italija, lapkričio 4 d. (Reuters) – Trys Karaliai, keliaudami aplankyti kūdikėlio Jėzaus, šiemet kartu su aukso, smilkalų ir miros dovanomis turės ir kai ką papildomo – COVID-19 sveikatos pasus.

Italijos Neapolio istorinio centro San Gregorio Armeno gatvėje įsikūrę amatininkai garsėja tuo, kad, pasitelkdami meną, savo prakartėles pritaiko einamąjam laikmečiui.

„Praėjusieji metai buvo kaukių metai, todėl Marijos, Juozapo ir Trijų Karalių figūrėlės buvo su kaukėmis … Šiemet atrodo, kad teisinga ir toliau laikytis šios krypties”, – sakė amatininkas Marco Ferrigno.

Žaliasis pasas, kuris rodo, kad asmuo yra gavęs bent vieną vakcinos dozę arba jo testas buvo neigiamas, ar jis neseniai pasveiko nuo viruso, Italijoje yra būtinas norint keliauti daugeliu tarpmiestinio transporto priemonių ir patekti į įvairias kultūros bei laisvalaikio vietas.

„Kadangi Trys Karaliai turi įveikti ilgą kelią, visiems jiems daviau po žaliąjį pasą, kad jie turėtų tinkamus kelionės dokumentus”, – sakė Ferrigno.

Neapolio prakartėlės tapo meno forma dar baroko laikotarpiu. Daugelis italų šeimų per Kalėdas savo namuose eksponuoja prakartėles.

Turistų reakcija į tai, kad Karaliams buvo suteikti leidimai su QR kodu, jog jie galėtų be problemų sekti paskui žvaigždę, daugiausia buvo teigiama.

„Mes visi turime Žaliąjį pasą. Kodėl negalėtų turėti Trys Karaliai? Jie atvyksta iš taip toli ir kerta tiek daug šalių… Tai gera žinia žmonėms. Visi turėtume turėti žaliąjį pasą”, – sakė turistas Massimiliano Giangrossi.

Komentuokite