Skip to content

Neapgalvotas klausimas Twitter socialiniame tinkle Eloną Muską nuskurdino 50 mlrd. dolerių

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

neapgalvotas klausimas

Photo by Beat Jau on Unsplash

Dėl kritusios bendrovės „Tesla” akcijų kainos, amerikiečių verslininkas Elonas Muskas per dvi dienas prarado daugiau nei 50 mlrd. dolerių,  rašo „Bloomberg„. Dėl to kaltas neapgalvotas klausimas. 

Pranešama, kad iki antradienio prekybos Niujorko vertybinių popierių biržoje pabaigos „Tesla” akcijų vertė sumažėjo daugiau nei 16 proc.

Pažymima, kad vertybinių popierių kaina ėmė kristi po to, kai šeštadienį E. Muskas „Twitter” vartotojų paklausė, ar jis turėtų parduoti savo įmonės akcijų paketą, kuris siekia 10 %. 

Pirmadienį „Bloomberg” apskaičiavo, kad E. Musko turtas siekia 323 mlrd. dolerių.

Anksčiau amerikiečių verslininkas socialiniame tinkle „Twitter” paskelbė apklausą apie tai, ar parduoti 10 % savo bendrovės „Tesla” akcijų. E. Muskas pažadėjo, kad sprendimą priims remdamasis apklausos rezultatais.

Verslininkas paaiškino, kad atlyginimo grynaisiais pinigais negauna, o akcijų pardavimą pavadino vieninteliu būdu sumokėti mokesčius.

Primename, kad „Tesla” ir „SpaceX” vadovas Elonas Muskas tapo pirmuoju žmogumi istorijoje, kurio turtas viršijo 300 mlrd. dolerių.

O štai Neapolyje trys karaliai, lankantys Kūdikėlį Jėzų, gavo žaliuosius pasus

Komentuokite