Skip to content

Mūsų duona kasdienė melas

melas,duona kasdienė,duona kasdienė melas,optima linija,jaunos gražios mamytės,kačergos,surūdyjusios kačergos,sveiki avinai

Susimąstes apie melo įtaką pasauliui

Štai, jūs juokiatės, kai sakau, kad žmogus negali nemeluoti. Tai yra, jis gali, bet tik, kai yra vienas ir toli nuo civilizacijos.

Pamodeliuokit, jei visada reiktų sakyti tiesą ir tik tiesą, tai, ką tu iš tikrųjų galvoji. Vien feisbuke ilgiau poros valandų netrauktum!

Pamatytai kokį „dvasingą” pos’tą, o tu ir rašai komentare: „eik na@, de@ile! Atsirado, mat išminčius! Trenkis galva į sieną, išlaisvink visuomenę nuo savęs!” Nes tau atrodo, kad esi išmintingesnis, o anas, rašytojėlis, dar tik pažinimo kelio pradžioje, tai yra, dar visai kvailas.

Arba, pamatai simpatišką moters nuotrauką, iš karto rašai:

„Žinai, norėčiau su tavim susitikti ir tave iš@@#”. Bet rašai ne hieroglifais, o tikromis lietuviškomis raidelėmis!

Mokytojas, atėjęs į darbą ramiai pareikštų prieš klasę:

– Jūs esate urodai, nei aš jus myliu, nei gerbiu, o čia stoviu tik todėl, kad esu lochas ir kitaip nesugebu užsidirbti pragyvenimui.

Policininkas, sustabdęs automobilį, sakytų:

– Sveikas, žioply, malonu, kad pažeidei kelių eismo taisykles. Jei nesi iki galo trenktas, palik 100€ ir dink man iš akių, tik, be žodžių!

Politikas per teliką:

– Sveiki, avinai! Taip ir toliau – nemąstykit ir tikėkit mano pažadais. Šiais metais iš jūsų jau 5 milijonus jeurų išsiurbiau, tad, nuoširdus jums ačiū, kvaileliai!

Gydytojas atėjusiai bobutei:

– Tu, ragana, užknisai kiekvieną dieną, kaip į darbą vaikščioti! Kodėl, po velnių, manęs nelanko jaunos gražios mamytės, o tik tokios surudyjusios kačergos?!

Restorane padavėjas klientui:

– Užsisakyk, kvaileli, šį kepsnį, nes jo jau penktą dieną nesugebam niekam iškišti, užsiknisau jį kas vakarą į šaldytuvo kamerą kaišioti!

Parduotuvėj pardavėja klientui:

– Blia, blia, kiek šlamšto prisikrovei. Čia gi optima linija, ji gaminama iš atliekų, kurių normaliems žmonėms neįkiši. Bet, man giliai giliai dzin, svarbu, kad pinigus moki!

Turgaus pardavėjas:

– O, sveikas, Pilypai iš kanapių. Pirk, pirk tas bulves, jos, tipo, ekologiškos… Tik žinok, kad maxima iš to pačio rūsio vežasi, tik dar pigiau parduoda! Bet jei jau visai trenktas esi, tai imk pas mane!

Paprasčiau kalbant, jei būtų kalbama tik tiesa, mūsų civilizacijai būtų krachas.

Tik ar jūs pats sau galite prisipažinti, kad nuolatinis melas – tai mūsų duona kasdienė?

Jums turėtų patikti „Totali digitalizacija – kelias į žmonių fermas

Komentuokite