Skip to content

Moterys, kurioms virš 40

moterys virš 40,kurioms virš 40,moterys kurioms virš 40,moterys kurioms virš,virš 40

Asociatyvi nuotrauka.

Štai ką apie moteris, kurioms virš 40, manė žymus ilgametis JAV radijo ir TV žurnalistas Andrew Aitken Rooney.

Žmogus, pažinęs tikrąjį gyvenimo skonį, skelbęs reportažus ir iš koncentracijos stovyklų, ir nuolat nagrinėjęs svarbiausias žmonijos problemas. Viename savo populiariausių straipsnių jis nagrinėjo, kodėl paskutiniu metu vis daugiau vyrų pradeda vertinti vyresnes moteris ir vis mažiau dėmesio bekreipia į “jaunikles”.

Štai keletas šio garbaus žmogaus minčių:

„Su amžiumi aš vis labiau vertinu moteris, kurioms virš 40

Ir tam yra tikrai daug priežasčių. Pavyzdžiui, tokia moteris tavęs niekada neprabudins vidury nakties, kad paklaustų “apie ką tu galvoji?”. Jai nusispjauti, apie ką tu galvoji. Jei jai nepatinka su tavimi per televizorių žiūrėti sporto varžybas, ji su tavimi nesėdės ir nezys. Ji išeis ir užsiims tuo, kuo nori – kaip taisyklė, kažkuo daug įdomesniu, nei bukas spoksojimas į ekraną. 40 – metė save žino pakankamai gerai, ji žino, kas ji, ko ji nori ir su kuo. Šio amžiaus moterį tavo nuomonė apie ją ir jos elgesį nejaudina.

40 – metės labai gerai žino savo vertę. Jos niekada nepradės isterijų nei operos teatre, nei padoriame restorane. Žinoma, jei tu vertas, ji tave ramiai nušaus, bet tik tada, kai įvertins aplinkybes ir žinos, kad išvengs atsakomybės.

Subrendusios moterys negailės komplimentų, kurių tu kartais ir neužsitarnavai. Jos gerai žino, kaip skaudina nedėkingumas

40 – metės savimi pakankamai pasitiki, todėl jos drąsiai tave supažindins su savo draugėmis. Jaunesnės moterys to dažnai vengia, nes nepasitiki savo partneriu. 40 – metei nusispjauti, jei tau netikėtai patiks kuri nors jos draugė. Ji žino, kad jos draugės jos niekada neišduos

40 – metės turi neįtikėtina intuiciją. Tau nereikia nieko prisipažinti – jos apie tave ir taip viską žino

Ryškiai raudona pomada nuostabiai atrodo ant 40 – metės lūpų, ko niekaip nepasakytum apie jaunesnes moteris. Jei išmoksi ignoruoti kelias kai kur randamas raukšleles, suvoksi, kad moteris, kuriai virš 40, daug seksualesnė už jauną.

40 – metės atviros ir sąžiningos. Jei tu esi gyvulys, ar elgiesi, kaip gyvulys, jos tau apie tai išdėstys tiesiai šviesiai ir tau niekada nebereiks spėlioti, ką ji apie tave galvoja.

Tad, žavėtis moterimis , kurioms virš 40, priežasčių be galo daug. Gaila, tačiau kažko panašaus negalima pasakyti apie vyrus. Kiekvienai savo grožiu iš koto verčiančiai, protingai ir tvarkingai moteriai virš 40, tenka vienas nuplikęs, pilvotas neandartalietis geltonomis kelnėmis, savo idiotizmą pabrėžiantis kartu su 20 – mete padavėja už parankės.

Damos, aš noriu jūsų atsiprašyti!”

Vyrams, sakantiems “kam pirkti visą karvę, jei pieno galima gauti ir taip” turiu naujieną. Šiais laikais 80 procentų moterų vedybos nedomina. Todėl, kad jos supranta, jog niekaip neapsimoka pirkti visą kiaulę tik dėl vienos dešrelės.

Paruošė ir interpretavo Saulius Veržikauskas

Jums taip pat gali patikti novelė „Rūpestis”

Komentuokite