Skip to content

Monika Liu: „Sentimentai“ Kaip vertinate šią dainą?

monika liu

Akimirka iš Monikos Liu atliekamos dainos „Sentimentai“

Kas nežinojo: ši daina išrinkta kelionei į Euroviziją 2022.

Monika Liubinaitė (sceninis vardas Monika Liu; g. 1988 m. vasario 9 d. Klaipėdoje) – Lietuvos dainininkė ir dainų autorė.

Ji dirbo su garsiu prodiuseriu Mario Basanovu, bendradarbiavo su elektroninės muzikos šeima „Silence“, su grupe „Sel“ įrašė dainą „Ne vakar‟, būta pergalių vokalistų konkursuose, sėkmingai pasirodė LRT televizijos projekte „Auksinis balsas“.

„Mano dainos yra apie jaunystę, svajones, baimę, pamišimą, vienišumą ir visų svarbiausia – meilę. Iš to, kaip žmonės reaguoja į mano muziką – jie šypsosi, juokiasi ar nubraukia ašarą, suprantu kiek daug visi esame patyrę meilėje ir koks tai mus vienijantis dalykas“ – pasakoja atlikėja Monika Liu.sentimentai

Daina “Sentimentai”  –  viešai buvo išleista 2022 m. sausio 18 d. ir, remiantis tarptautinių muzikos klausymo platformų duomenimis iškart tapo klausomiausia daina Lietuvoje.

Daina atliekama lietuvių kalba, atlikėja  –  žavi moteris.

FB ir kitose interneto platybėse jau pasipylė neigiami vertinimai bei liūdnos prognozės dėl būsimos vietos Eurovizijos konkurse. 

Tačiau prognozuoti reiktų atsargiai. Visi jaučia, kad Europa ir likęs vakarų pasaulis “tolerancijos” jau atsikando. Aiškiai matosi, kad tie neaiškūs padarėliai, besitrinantys aplink bet kokį pramoginį projektą, teturi vieną „vertybę“ – iškrypusį vidų, suplaktą su neaiškaus apibūdinimo ir paskirties kūnu.

Ar tiks Eurovizijai – nežinia, tačiau lietuviška estrada tikrai praturtėjo bent vienu perliuku.

Ką apie atlikėją ir dainą manote jūs?

Dar skaitykite: „Universitetas įspėjo dėl galimai „įžeidžiančios” medžiagos Džordžo Orvelo romane „1984“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite