Skip to content

Žiauri mirtis iš įsitikinimo

Žiauri mirtis iš įsitikinimoVienas mokslininkas norėjo patikrinti tam tikrą teoriją, tačiau reikėjo savanorio, kuris būtų pasiryžęs mirti. Galų gale jis rado nuteistą mirties bausme žmogų, kurį ruošėsi iškepti elektros kėdėje. Mokslininkas pasiūlė: nuteistasis gali dalyvauti eksperimente, kurio esmė tame, kad bus po truputėlį nuleidinėjamas kraujas ir pulsas mažės iki tokio lygio, kad ateis rami ir neskausminga mirtis. Taip, buvo pažadėtas minimalus šansas išgyventi, tačiau labiau akcentuota į neskausmingą mirtį. Ir nuteistasis sutiko: ramus neskausmingas išėjimas tikrai geriau už elektros kėdę.

Eksperimento dalyvis buvo paguldytas į neštuvus ir tvirtai supančiotas, kad negalėtų muistytis. Tada ant riešo buvo padaryta negili įpjova, o apačioje, ant žemės, pastatytas aliuminis bliūdelis. Žaizda buvo negili, ji pažeidė tik odos paviršių, tačiau to pilnai užteko, kad eksperimento dalyvis patikėtų, jog jo venos perpjautos. Po neštuvais buvo paslėpta reguliuojama pipetė, iš kurios lašėjo paprastas vanduo. 

Nuteistasis girdėjo į aliuminį indą kapsinčius lašelius ir buvo įsitikinęs, kad tai jo kraujas. Po kiek laiko mokslininkas sumažino vandens lašėjimo intensyvumą, kad neštuvuose gulintis žmogus pagalvotų, jog jo kraujagyslėse kraujo liko visai nedaug. Po kelių minučių žmogaus veidas išblyško, širdis pradėjo plakti daug smarkiau ir dėl to eksperimento dalyvis pradėjo dusti. Kai “ligonio” neviltis išgyventi pasiekė piką, mokslininkas galutinai išjungė vandenį, žmogui sustojo širdis ir jis mirė. 

Šiuo eksperimentu mokslininkas aiškiai įrodė, kad žmogaus smegenys vadovaujasi tuo, ką suvokia, kuo tiki, nepriklausomai, ar tai pozityvūs, ar negatyvūs dalykai ir šis suvokimas įtakoja žmogaus psichiką bei fiziologiją. 

Visada žinojau, kad žmogaus protas, bandantis save apgauti,  neturi nei saiko, nei ribų. Jei žmogus mato “stebuklą”, kurį kitas, labiau apsišvietęs, gali lengvai paaiškinti ir įrodyti stebuklo nebuvimą, smarkiai tikintis protas padarys viską, kad liktų prie savo įsitikinimų.

Ir atvirkščiai: susikurti “autoritetai” gali įteigti bet ką, kuo žmogus šventai patikės ir taip paveiks visą savo organizmą. Beje, ant šio pagrindo laikosi ir homeopatija: nors homeopatiniuose vaistuose nėra nei miligramo deklaruojamos veikliosios medžiagos, nors tai tik cukraus bei krakmolo rutulėliai, žmonės, patikėję jų galia, GALI (bet nėra jokios garantijos!) pasveikti ar, atvirkščiai, susirgti. Netikinčiam ir šiais vaistais nesidominčiam žmogui homeopatiniai preparatai neturės jokio poveikio. 

Jeigu jūs dieną iš dienos esate gąsdinami mirtinu viruso pavojumi, pats virusas, iš esmės, nėra reikalingas. Tiesiog, jei jūsų gydytojas, kuriuo jūs pasitikite, pasakys, kad jūs susirgote ir jūsų sveikata bei gyvybė pavojuje, labai didelė tikimybė, kad jūs atgulsite į lovą, o blogiausiu atveju, netgi iškeliausite į Anapilį. Nes jūs patikėjote.

O : ramybė, tiesa, racionalumas ir neišputinėjami faktai (kaip, kad situacija su Indija) padeda susivokti realybėje, priimti teisingą nuostatą ir taip išlikti harmonijoje su kūnu ir psichika. 

Dabar miršta daug senolių. Pagalvokite, ką jis mano, kai jam paskelbiama diagnozė  –  korona? Kai tai parodo tik nepatikimas testas?

Pirmiausia, kokios negalios nekankintų, senolis tai susies su baisiuoju virusu. Jei sergi  –  reikia hospitalizuotis. Kas tavęs laukia ten, kur nėra artimųjų, vaikų, anūkų? Kas pasėdės šalia tavęs? Kas palaikys ranką, paglostys žilą galvą? Kas ten, ligoninėje, žino tavo įpročius? Ką valgai, ką geri? Kada užsimanai į tualetą? Kada nori pasnausti? Kada tu prausiesi, kaip valai dantis, šukuojies? Niekas. 

Senoliui tai  –  gyvenimo pabaiga ir labai tikėtina, kad jo sveikata pašlis galutinai, jis mirs vienišas ir neprižiūrėtas, o jo mirties liudijime bus įrašyta mirties priežastis  –  korona. Nes jis patikėjo, jog atėjo laikas palikti šią ašarų pakalnę…

Smegenis reikia maitinti tiesa ir tikėjimu savo jėga: pamatysite, jūs išliksite, būsite sveikas ir nugalėsite visas jums brukamas nesąmones. Tuo pačiu ir šį dirbtinai primetinėjamą gripą. 

2 thoughts on “Žiauri mirtis iš įsitikinimo”

  1. Jeigu jau apsimetate žurnalistu ir bandote atlikti žurnalistinį tyrimą ar straipsnį, būtina pasidalinti šaltiniais, kuriais remiatės ir patikslinti informaciją, pvz. kokia mokslininko, atlikusio eksperimentą, vardas pavardė, kelintais metais tai buvo.

Komentuokite