Skip to content

Meilė tarsi tortas

meilė tarsi tortas

Photo by Amy Shamblen on Unsplash

Vakar mano vieno FB draugo sienoje vyko diskusija, ar tikra meilė tai ta, kai su seksu, ar gali būti ir be sekso?

Nuomonių būta įvairių, aš buvau meilės su seksu šalininkas. Išdėjo mane, žinoma, kažkiek į šuns dienas, juk su seksu „nedvasinga“!

Pabėgau, tingėjau ginčytis.

Užtat naktį atsibudau ir viskas taip aišku pasidarė! Gerai, kad mintį pasižymėjau, nes garantuotai, šiandien jau būčiau pamiršęs.

Taigi, ryte ant popieriaus lapelio radau užrašytą žodelį „tortas“. Ir iš karto viską prisiminiau.

Man tarsi kažkas pasakojo, o mano užduotis tebuvo įsidėmėti ir perduoti toliau.

Meilę galima sulyginti su tortu, kuris sudarytas iš daug sluoksnių: yra ir saldumo, ir rūgštumo, kiek aitrumo, gal net kartumo, o ir be sūrumo neapsieisi. Ne kiekvienam duota paragauti visų sluoksnių, nors kiekvienas, prie jų prisilietęs, gali drąsiai teigti, kad prisilietė prie meilės.

Vienas teparagavo tik išorinio sluoksnio, daugiau gyvenimas jam laimės nesuteikė, bet jis apie kitus sluoksnius ir nežino, todėl teigia, kad „meilė tai tas, kas rūgštu“. Kitas, kiek labiau patyręs, du sluoksnius paragavęs, ginčysis: „ne, meilė tai tas, kas rūgštu ir saldu!“. Pirmasis su antruoju nesutiks. O kaip jis gali sutikti, jei tik vieną sluoksnį teišbandė?

Žmogus, išragavęs viską, nuo pradžios iki galo, tik geranoriškai ir su užuojauta šypsosis. Jis patyrė viską, tai nepakartojama, neapsakoma, ginčytis ir įrodinėti neverta: skonis žodžiais neapsakomas, kas neragavo, nesupras niekada, net iki mirties.

Tad, man dabar tiesiog aiškiau nei aišku apie žmones, teigiančius, kad „tikroji meilė gali būti be sekso“.

Dar skaitykite „Maldos ir aliejus“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite