Mane kankina eilinė neturinti jokio pagrindo sąmokslo teorija

Vis atsiranda mokslo bei medicinos atstovų, aiškinančių, jog vakcinos “atpratins” organizmą prieš virusą kovoti savarankiškai, todėl vakcina taps gyvybiškai svarbiu medikamentu. 

Jie teigia, kad imunitetas viruso atžvilgiu bus “abejingas”, nes kovai su juo pagalbą gaus iš išorės. 

O po to vakcinos taps mokamos: pirkti reiks jas nori to, ar nenori, nes nevakcinuotas žmogus bus smarkiai atakuojamas tų pačių virusų, kurie šiuo metu sveikiems žmonėms nepavojingi ir smarkiau “kabina” tik ligotuosius. 

Šios  teorijos akivaizdoje visai suprantamas valdančiųjų noras suvakcinuoti vaikus: juk tai garantuota investicija į savo gerbūvį. Tai, kad valdantieji gauna pajamų iš kaukių, testų bei vakcinacijos, abejonių nekelia niekam. Menk medį, kol jaunas, taip sakant…

Žinoma, tai tik eilinė sąmokslo teorija ir, tikėtina, kad ji bus paneigta bei priskirta melagienoms, kaip buvo ir su kitomis karantino metu sklidusiomis sąmokslo teorijomis. Pavyzdžiui,  kad metams bus uždaryta pasaulio ekonomika, kad visur reikės nešioti kaukes, kad, norint kur nors keliauti, reikalaus specialaus dokumento, įrodančio gerą sveikatą. 

Juk nei viena šių sąmokslo teorijų neišsipildė! 

Atsiprašau profesionalių medikų už savo profanišką nuomonę ir tokį patį supratimą. Tiesiog lauksiu, ar vakcinos taps mokamos, ar ne, o apie tai sužinosime jau rudenį. 

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite