Skip to content

Maldos ir aliejus

Vakar ilgai galvojau išsidrėbęs po visos dienos praleistos lauke. Nes oras pas mus puikus, sėdėti kambary – nuodėmė.

Bet vakare vis tik keisti pamąstymai kankino.

Štai, imkim tikinčiuosius ir jų maldas. Daugiausia Dievo kažko prašoma. Jei pasaulyje bent pusė žmonių yra tikintys (Dievo vardas – nėra svarbus šiuo atveju), tai galima spėti, kad Aukščiausiasis per dieną gauna bent kelis milijardus prašymų, o jei besimeldžiantis yra įkyrus, ir meldžiasi bei prašo bent pusvalandį, tai Aukščiausiojo administraciją pasiekia bent kelios dešimtys milijardų prašymų per dieną.

Maldos ir aliejus

Aliejus ir alyvuogės. Asociatyvi nuotrauka

Galvoju, kaip techniškai sprendžiamas šis reikalas – kaip rūšiuojami prašymai ir kokį kompiuterį turi Viešpats, kad spėtų apdoroti tiek paraiškų vienu metu?

Gauti prašymą, sakykim, nesudėtinga, bet jį reikia išnagrinėti: įvertinti, ar prašantysis tikrai nuoširdus, ar tikintis, ar geras gyvenime, kaip elgiasi su aplinkiniais ir t.t. Tūkstantį ir vieną duomenį reikia įvertinti, kad nuspręsti prašančiojo norų pagrįstumą. Taigi, kelis milijardus prašymų reikia dar ir apdoroti ir pateikti teisingą atsakymą.

Kaip yra žinoma, Dievas kartais į prašymus atsižvelgia ir suteikia tai, ko yra prašomas. Bet, žinant hipotetinį prašymų skaičių ir kiek konkretesnį jų patenkinimą, gauname taip pat hipotetinį santykį, kažkur, vienas prie kelių milijonų. Tai reiškia, kad jei Jurbarko  gyventojai kasdien melsis ir kažko prašys Dievo, jei tai kartos N kartų per dieną, didelė tikimybė, kad po kelių mėnesių kažkam vienam pasiseks – pagal tą mano hipotetinę statistiką.

Tai kažkiek nušviečia reikalą. Kai tu feisbuke kažką reklamuoji ir siūlai dalintis bei spausti mygtuką „patinka“, bei pažadi vienam iš tokių padovanoti bilietą į koncertą, tu visų paspaudimų ir patiktukų nežiūri, komentarų neskaitai, tu tiesiog pasirenki vieną atsitiktinį laimėtoją. Ir taip būni sąžiningas bei atlikęs savo pažadą.

Ir atranka čia paprasta: kandidatas į dovanas turi atitikti tam tikrus kriterijus, šiuo atveju – paspausti ir pasidalinti.

Gal ir Aukščiausiojo atveju viskas paprasčiau? Kriterijus – malda, Ta prasme, pirmiausia tu turi bent mokėti melstis (loterijoje – bent nusipirkti bilietuką), o jau tada, kažkokiu atsitiktiniu būdu, išrinktiesiems dalijami jų norų įgyvendinimai.

Svarbu, kad laimėtojas apie tai garsiai ir įtikinamai pasakotų, taip palaikomas teigiamas įvaizdis.

O jei rimčiau – Dievą suvokti sunku, o jei jo nėra – tai net ir neįmanoma. Kaip yra iš tikrųjų – nežino niekas. Belieka arba tikėti, arba ne.

Aaaa… Kodėl taip ilgai postringauju?

Nes noriu pareklamuoti tyrą alyvuogių aliejų, kuris gali stipriai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę, nes sveikesnio riebalo rasti būtų sunkoka.

Siūlau ispaniška itin tyrą alyvuogių aliejų, paprastą, ekologišką ir nefiltruotą. 

Išsamesnė informacija čia

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Dalinkitės

Komentuokite