Skip to content

Lietuvos sankcijos Baltarusijos vaikams

Ar žinote, kaip Lietuva kovoja su diktatorišku Batkos režimu? Nežinote? Ogi labai originaliai: nustoja gydyti ir reabilituoti šios šalies, mūsų kaimynės, neįgalius vaikus.
Batka, baisusis diktatorius ir savo tautos naikintojas, tironas, taip sakant, kiekvienais metais už valstybės pinigus pasiųsdavo į Lietuvą apie 7000 neįgalių vaikučių, kuriuos, žinoma, už gerus pinigus, lietuviai prižiūrėdavo ir gydydavo, Druskininkuose, sanatorijoje „Belarus“.
Visas sanatorijos išlaikymą, mokesčius, algas darbuotojams (lietuviams) ir gydymo bei priežiūros paslaugas apmokėdavo Batkos režimas.
ES paskelbus sankcijas Baltarusijai, šio tipo įstaigos į sankcionuojamųjų sąrašus įtrauktos nebuvo, tačiau kiekviena šalis, ES narė, galėjo savarankiškai pasirinkti: palikti, kaip yra, ar įvesti dar stipresnes, tačiau neprivalomas, sankcijas.
Mes įvedėme. Ir nubaudėme diktatorių: tūkstančiai mūsų kaimyninės šalies vaikelių nebegali gydytis ir sveikti. Mes, kaip tikrai geri kaimynai, nutarėme savarankiškai nuskriausti niekuo nekaltus vaikučius. Na, juk ne lietuviukai gi, kokios čia gali būti vaikų teisės?
Tuo pačiu Rasa Juknevičienė, EP narė, džiūgauja, kad mūsų Baltarusijai išrinktos „prezidentės“ prašymu, iškėlė iniciatyvą Baltarusiją aprūpinti skiepais. Nors ši šalis nei prašė, nei reikalavo, net neužminė, kad jai tos pagalbos reikia, tuo labiau, kad pagal oficialią statistiką šioje šalyje mirtingumas nuo viruso buvo apie 3 kartus mažesnis, nei Lietuvoje. Nes ten nebuvo visa gelbėjančio karantino.
Taigi, kai Lietuvoje tūkstančiai ir tūkstančiai įbaugintų senolių ir jaunesnių asmenų laukia – nesulaukia skiepo, mūsų atstovai EP bando išgydyti priešišką mums šalį, valdomą diktatoriaus. Tuo pačiu, su Lietuvos politikų pagalba sustabdome tūkstančių vaikelių gelbėjimą bei pinigų iš Baltarusijos srautą į Lietuvą.
Jau nekalbu apie Klaipėdos uostą. Ech…
Kam mums priešai, kai turime tokius išrinktuosius?

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite