Skip to content

Atsakome į klausimą: „Laisvėja karantinas, ar pasinaudosite jau teikiamomis paslaugomis?“

Tv3 . lt portalas skelbia dienos klausimą: „Laisvėja karantinas, ar pasinaudosite jau teikiamomis paslaugomis?
Į tokį protingą klausimą, ko gero, reiktų atsakyti taip pat protingai.

Be abejo, kad jau teikiamomis paslaugomis nepasinaudosiu. Nes pasaulį ir šalį atakuoja naujos pavojingos viruso atmainos ir man, kaip atsakingam piliečiui ir patriotui, skaudu būtų sugriauti iki šiol valdžios taip ilgai statytą ir puoselėtą saugos pylimą, gelbėjantį tautiečius nuo totalaus išmirimo. Man patinka nesikirpti, aš jau pripratau prie galvą puošiančių kaltūnų, be to, nesu tinginys, galiu ir pasikasyti, o eiti kirpyklon ir taip statyti į pavojų visus aplinkinius man neleidžia sąžinė. Apie lauko kavines išvis reikėtų patylėti: valgant, o ypač bendraujant su stalelio draugu, iš burnos, su seilėmis išlekia milijonai mikrobų, kurie debesiu pasklinda aplink visą maitinimo įstaigą, užkrečia ne tik kavinės svečius, tačiau ir praeivius!

Eiti į parduotuves, kuriose vienam klientui turi būti skirta tik 50 kvadratinių metrų? Juk tai savižudybė! Jau geriau lankytis senuose geruose ir itin saugiuose prekybos centruose, kur be jokio pavojaus sau ir aplinkiniams galima grūstis ir 2 kvadratinių metrų plote. Patikrinta: tai nepavojinga!

Ir žinot ką? Eikit šikti su tokiais destrukciškai provokuojančiais klausimais! Sėdėjau uždarose patalpose, sėdėsiu ir toliau! Nelankiau tėvų, artimųjų – galiu apsieiti ir be tų tuščių pokalbių bei dirbtinių šypsenėlių! Nenervinkit.

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite