Skip to content

Labai baisu!

Susirenka grupelė žmonių, persirgusių peršalimo ligomis ir pradeda pasakoti, kokie visi aplink kvaili, nes niekaip nesuvokia, kaip baisu yra sirgti! O likimo broliai antrina: jo, jo – labai baisu! Va, ką tik tik nuo deguonies aparato atjungė, vos paeinu!

Eilinis žmogelis, užklydęs į tokią ligos gerbėjų vietą, realiai išsigąsta, jis net nepagalvoja, jog čia susirinko būtent tik buvę ar esami ligoniai ir baisių pasakojimų koncentratas šioje vietoje labai stiprus.

Jei į grupes susirinktų vėžiu sirgę ir sergantys, o dar jei paminėtų palatos draugus, iškeliavusius Anapilin, susidarytų vaizdas, kad visas pasaulis smarkiai užkrėstas vėžiu ir reikia kažką skubiai daryti. Privaloma chemoterapija visiems – norintiems to, ar nenorintiems. Pasaulį gali išgelbėti tik tokia veiksminga prevencija!

Traumų „gerbėjų“ būryje jums papasakotų, kokie, vis tik, trapūs kaulai, kaip jie pokšėdami lūžta, ir ši problema visą mūsų planetą kankina jau nuo akmens amžiaus, o gal ir dar seniau… Privaloma kažką daryti: vartoti preparatus, padedančius įsisavinti kalcį, gatvėmis vaikščioti tik su langetėmis ir kojų apsaugomis (galima įsigyti sporto prekėse). Nes, jau tikrai  –  nervai nelaiko!

O geriausia pasakoti savo įspūdžius iš didmiesčio kapinių. Atsisėdai prie vartelių, pasiėmei kamerą ir transliuoji tiesiogiai, sakykim, į feisbuką:

– Ir štai, mieli mano sekėjai, jūs matote jau 20 – ąsias laidotuves šią niūria, pilką dieną! Kas darosi? Lavonai, vienas po kito, konvejeriu, vežami ir kasami į žemę! Kas atsitiko žmonijai, kas naikina mūsų populiaciją? Ar ne laikas skelbti visuotinę mobilizaciją, burtis į savigynos būrius, kreiptis išaiškinimo į mokslininkus, politikus?! Kodėl valdžia tyli ir nieko nedaro? Kur nukeliauja mūsų PSD!

Ir, patikėkit, jūs būsite išgirsti… Ir tada „kovosime“ jau ne su peršalimo liga, o su pačia giltine.

 

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite