Skip to content

Kristus ir absoliuti lygybė

Jei jau Britanijoje paišomas tamsaus gymio Kristus, tai reiktų iš anksto užkirsti kelią ir kitiems rasizmo apsireiškimams. Dalis apaštalų privalo būti geltonosios rasės atstovai, keli indėnai, indai, čiukčius, mulatas ir japonas.
O, kad nebūtų diskriminacijos lyties atžvilgiu, Kristaus būrelyje privalo būti moterų ir dar visų virš 100 lyčių atstovų. Arba, bent ryškiausių jų atstovų, nes apaštalų gi nedaug buvo.
Taip pat neteisinga, kad Kristus yra viršesnis už kitus, nes turi būti absoliuti lygybė, tad, reiktų perrašyti šventuosius raštus ir žodžius „Kristus pasakė“ pakeisti žodžiais „Kristus su apaštalais demokratiškai pasitarę nusprendė ir pasakė“.
Taip pat ignoruojamos kitos religijos bei sektos, Kristaus būrelyje tiesiog privalo būti keli pačios taikiausios religijos atstovai, porą budistų, induistų, Perkūno garbintojų, šamanas ir koks nors aiškiaregys bei hipnotizuotojas. Nes gi visi lygūs.
Nežinau, ar gerai, kad per paskutinę vakarienę chebrytė kalė vyno, tai, kaip ir alkoholio propaganda, o dalindamas išalkusiems žuvį, Kristus įžeidė veganų jausmus ir anie liko ne tik įžeisti, bet ir alkani. Žodžiu, pažvelgti į šį reikalą reiktų iš įvairių kampų, kad tik, neduokdie, ko neįžeistum, nepažemintum, nediskriminuotum! Ir niekaip negalima pamiršti Gretutės skleidžiamų idėjų, reiktų kažkaip jas įpinti į Kristaus ir apaštalų istoriją. A, va, galima būtų pasmerkti vandens vertimą vynu, nes vanduo yra ekologiškas, o vynas – alkoholiškas. Tai jau blogai.
Taigi, pats laikas keisti nusistovėjusius netolerantiškus šablonus ir kurti istoriją nuo nulio, o senąją, diskriminuojančią – užbrauti arba perrašyti! Šio darbelio galime pasimokyti iš chunveibinų.
Tad, pirmyn!

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite