Dr. Čarlzas Hofė (Dr. Charles Hoffe), gydytojas iš Britų Kolumbijos (Kanada), įspėja, kad dauguma tų, kurie bus visiškai paskiepyti Covid-19 vakcina, per kelerius metus mirs nuo širdies nepakankamumo.

Liepos 6 d. atnaujintoje informacijoje Hoffe’as pranešė apie nerimą keliančius savo pacientų, pasiskiepijusių šia vakcina, duomenis. Jis teigė, kad eksperimentinės mRNA vakcinos blokuoja tūkstančius mažyčių kapiliarų.

Dėl to jis įspėjo, kad vakciną gavusiems asmenims gresia mirtis nuo širdies nepakankamumo vos per kelerius metus.

Hoffe paaiškino, kad įšvirkšti spyglio baltymai, kurie skirti masiškai gamintis paskiepytųjų organizmuose, yra atsakingi už krešėjimą, sukeliantį nepageidaujamas reakcijas. Šie sutrikimai aptikti apie 60 proc. žmonių, gavusių šią injekciją, organizmuose.

 „Dabar žinome, kad tik 25 proc. į žmogaus ranką įšvirkštos vakcinos iš tikrųjų lieka rankoje. Kitus 75 proc. surenka limfinė sistema ir skiepai patenka į kraujotaką“.  –  sakė gydytojas.

Gydytojas pasakojo, kad „maži pasiuntinių RNR paketai“ yra skirti tam, kad juos įsisavintų ląstelės, tačiau vienintelė vieta, kur jie gali būti įsisavinti, yra aplink kraujagysles, kur juos absorbuoja kapiliarų tinklai.

Tada organizmas “nuskaito” ir pradeda gaminti trilijonus spyglio baltymų, kurie atpažįstami kaip svetimkūniai ir organizmas išmokomas kurti antikūnus.

Tačiau čia ir prasideda problemos. Koronaviruso atveju spyglio baltymai tampa viruso kapsulės dalimi: jie tampa virusą supančios ląstelės sienelės dalimi. Tačiau tai nėra virusas, jis iš tikrųjų yra jūsų ląstelėse, todėl tampa jūsų kraujagyslių endotelio ląstelės sienelės dalimi.

Tai reiškia, kad jūsų kraujagysles išklojančios ląstelės, kurios turėtų būti lygios, kad jūsų kraujas sklandžiai tekėtų, dabar turi mažų dygliuotų gabalėlių.

Dr. Hoffe sakė, kad skiepytiems žmonėms neišvengiamai susidarys kraujo krešulių, nes, spyglio baltymams įsitvirtinus kapiliarų tinkluose, kraujo trombocitai cirkuliuoja aplinkui, bandydami išspręsti šią problemą, kurdami daugiau krešulių.

„Taigi, kai trombocitas patenka į kapiliarą, jis staiga patenka į visus šiuos COVID spyglius ir tampa visiškai neišvengiama, kad susidarys kraujo krešuliai, kurie užblokuos tą kraujagyslę.

„Todėl šie spyglių baltymai gali nuspėjamai sukelti kraujo krešulius. Jie yra jūsų kraujagyslėse, todėl tai garantuota“.

Dr. Hoffe sakė, kad kraujo krešulių atvejai, apie kuriuos praneša žiniasklaida, teigianti, kad “jie yra labai reti”  –  tai tik didieji, aiškiai pastebimi kraujo krešuliai, sukeliantys insultą ir yra matomi kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimuose.

„Krešuliai, apie kuriuos aš kalbu, yra mikroskopiniai ir per maži, kad juos būtų galima rasti bet kokiu skenavimo būdu. Todėl juos galima aptikti tik naudojant D-dimero testą“.

D-dimero testas – tai tam tikras kraujo tyrimas, kuriuo galima paneigti, kad yra rimtas kraujo krešulys. D-dimeras yra baltymo dalis, kuri lieka kraujyje po to, kai organizme, gyjant žaizdai, krešėja kraujas.  Gydytojai gali naudoti D-dimerio testą, norėdami nustatyti, ar turite kraujo krešulį, nes didelis šio baltymo dalies kiekis gali reikšti, kad turite didelį krešulį, pavyzdžiui, giliųjų venų trombozę.

Daktaras Hoffe sakė, kad atliko D-dimerio tyrimus savo skiepytiems pacientams ir su nerimu nustatė, kad 62 proc. jų turėjo mikroskopinių kraujo krešulių.

„Šie žmonės net neįtaria, kad turi šių mikroskopinių kraujo krešulių. Didžiausią nerimą kelia tai, kad kai kurios kūno dalys, pavyzdžiui, smegenys, nugaros smegenys, širdis ir plaučiai, negali atsinaujinti. Kai tuos audinius pažeidžia kraujo krešuliai, jie būna visam laikui pažeisti“.

Dėl to šiems pacientams pasireiškia „sumažėjusi pastangų tolerancija“ (angl. Reduced Effort Tolerance, RET), o tai reiškia, kad jie jaučia dusulį. Savo vaizdo įraše daktaras Hoffe paaiškino, kad taip yra todėl, kad jų plaučių kraujagyslės dabar yra užsikimšusios. Tai verčia širdį dirbti sunkiau, kad ji galėtų atlaikyti didesnį pasipriešinimą, kad kraujas patektų į plaučius.

Tai vadinama plaučių arterijų hipertenzija – aukštas kraujospūdis plaučiuose, nes kraujas negali efektyviai cirkuliuoti. Sergantys šia liga dažnai miršta nuo širdies nepakankamumo per keletą artimiausių metų.

Dr. Hoffe baigė savo kalbą: „Injekcijos daro didžiulę žalą, o blogiausia dar tik laukia.“

Šaltinis (taip pat čia galite pažiūrėti gydytojo video)

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite per Contribee arba PayPal.

Komentuokite