Kodėl gyvenu Serbijoje ir ką čia veikiu?

Dažnas klausia, kaip gi atsidūriau tokioje emigrantams neįprastoje šalyje. Atsakinėju kiekvieną dieną, kartais ir po du kartus, todėl, kad taupyti visų laiką ir tenkinti sveiką žingeidumą, trumpai papasakosiu.

Iš Lietuvos išvykau 2003 metais ir iš karto papuoliau į Bosniją ir Herzegoviną, miestą, pavadinimu Banjaluka. Čia supirkinėjau metalą, po gero pusmečio persikėliau į Serbiją, apsigyvenau šalia sostinės Belgrado ir tęsiau savo, kaip metalisto, veiklą. 

2008 metais, atslinkus pasaulinei krizei, verslą teko stabdyti ir pradėti dirbti “juodai”. Tai truko keletą metų, kol, galų gale, šalies įstatymai tapo tokie griežti, kad buvau priverstas verslą palikti, o, kaip žinoma, metalas geriausiai perkamas bei parduodamas, kai tai daroma be įkyraus valdžios įsikišimo. 

Maždaug apie 2010 metus, dar vis sėdėdamas savo metalo supirktuvėje, pradėjau rašinėti, įkūriau keletą svetainių, kur skelbiau pasaulinio lygio “tiesas”, kurios, pasirodo, ne visai jau tokios svarbios.

Po truputį pradėjau domėtis sveikatai palankia mityba ir, galų gale, radau tą produktą, kurį galėčiau visiems siūlyti, girdamas jį iki begalybės ir tuo pačiu nemeluodamas bei neapgaudinėdamas. Tokių produktų pasaulyje tikrai ne marios: ką besiūlytum, beveik kiekviena prekė turi ir savo juodąją pusę. Vienos pardavimui reikia kvailių, kitos  –  turtingų kvailių, o trečios  –  kažkuo tai tikinčių sektantų. Arba ji tokia paklausi ir reikalinga, kad seniai turi milijonus pardavėjų. 

Gi mano prekė ideali ir prie jos neįmanoma “prisikabinti: tai ypač tyras alyvuogių aliejus. Tai yra sveikatai itin palankus produktas, jo nauda įrodyta kelis tūkstančius metų trukusios produkto vartojimo istorijos, jis tinka ir kepimui, ir salotoms. Jį galima duoti vaikams, suaugusiems, seneliams, ligotiems ir sveikiems. Svarbu, kad tai būtų šalto spaudimo, ypač tyras ir išpilstytas pačioje aliejaus spaudykloje, kas yra originalios prekės garantas. Štai tokia patikrinta prekę ir siūlau.

Šiuo metu mano veikla apima kelias sritis:

šio blog’o rašymas. Tuo pačiu savo gerbėjus kviečiu tapti Mano Kūrybos Draugais;

prekyba ypač tyru Ispanišku alyvuogių aliejumi. Kviečiu įsigyti šio puikaus produkto: siunčiame į paštomatus visoje Lietuvoje;

organizuoju dovanas vienišoms, nepilnamečius vaikus auginančioms motinoms (Lietuvoje). Paremti mamas ir jų vaikelius galite čia: už jūsų lėšas perkamos dovanos ir siunčiamos šeimoms. Išsamiau pasidomėti galite čia .

Na, su kuo gyvenu, kiek turiu vaikų ir kur jie  –  tai jau per daug intymūs dalykai, lai tai lieka paslaptimi 🙂