Skip to content

Klounada tęsiasi: Ibelhauptaitė sriūbauja

Klounada tęsiasi
Ibelhauptaitė sriūbauja ir godoja, kad dėl vieno nepasiskiepijusio darbuotojo (vieno iš 100 žmonių, likę – pasiskiepiję) stojo visas projektas. Klounada tęsiasi.
Dabar verčiu į žmonėms suprantama kalbą:
nesvarbu, kad tu esi pasiskiepijęs, kad ir keliomis vakcinomis, bet kuris nepasiskiepijęs tau yra grėsmė – gali susirgti, net ir numirti. Klausimas: kokio by@io tada reikalingos vakcinos? Jei tau gresia toks pats pavojus, kaip ir neskiepytam? Kam badytis, jei tai nesuteikia jokios apsaugos? Dėl mados? Dėl politikų sprendimų?
Visiems vakseriams reiktų nepamiršti vieno dalyko: 100 procentų pasaulio žmonių nepasiskiepys niekada, nei po metų, nei po šimtmečio. Nes, didelė dalis žmonių negali vakcinuotis, kitaip sulauktų žiauraus pašalinio poveikio. Tad, jūs galite nertis iš kailio, tačiau 100 procentų pasaulio vakcinacijos NEBUS NIEKADA! Niekada!
Todėl, išmokite gyventi su nevakcinuotais žmonėmis – jų bus visada, ką beišgalvotumėte, kad ir į koncentracijos stovyklas visus uždarytumėte. Jau žinoma, kad daugelyje ES ir ne ES šalių įrašą į tarptautinį vakcinų registrą galima nusipirkti nepasiskiepijus: šitaip žmonės prisitaiko prie visuotinos prievartos. Ir jūs, panikos bei mirties baimės apsėsti vakceriūgos, privalėsite bijoti visada ir visur: nevakcinuotų žmonių visada bus milijonais, nors jų dokumentai ir bus „tvarkoje“.
Vietoj to, kas išmoktumėte gyventi su kitokiais, nei jūs, jūs ir toliau panikuojate, bijote ir klykiate, šaukiatės prievartos bei sankcijų. Tačiau tai nepadės! Galit stovėti ant galvos, galit kiaušius nusipjauti – NEPADĖS!
Atsimerkite, pagaliau ir apsidairykite aplinkui. Ištraukite stručio makaules ir smėlio, susitikite su realybe!

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite