Skip to content

Klausimas Vyckai – tarybiniam saugumiečiui ir jo gaujai

tarybiniam saugumiečiui

Feliksas Dzeržinskis (centre) – KGB įkūrėjas ir idėjinis tėvas. Lietuvos valdantieji iki šiol bijo viešai paskelbti buvusius, o gal ir esamus tarybinio saugumo agentus.

Aš esu tokio amžiaus, kad laisvai galėjau suspėti pabūti tarybinio saugumo agentu ar šiaip stukačiumi. Taip pat tarnavau TA, du metus, nuo skambučio iki skambučio.

Netgi siūlė stoti į kompartiją, bet, kažkaip, nesusigundžiau, o jau greit ir laisvė į Lt atkeliavo.

Sausio 13  –  ąją buvau Sitkūnuose, su kažkur rastais keramikiniais laidų izoliatoriais užantyje, pasiruošęs muštis ir kautis.

Bet ne tame esmė.

Šiais laikais Vycka, konservai, jų padlaižiai, spalvoti laisvūnai vis plakasi prie ukrainiečių kovotojų, prie Lietuvos tremtinių ir prie visų likusių normalių žmonių, o tačiau patys KGB agentų sąrašus paskelbti baidosi.

Ko bijai, dėdule?

Ko bijote likę valdžioje ir partijose sulindę pensininkai pirdūnai? Ir dvokiančios bobelkos (ala maldeikienės ar povilionienės)?

Ko jūs, po velnių, bijot?

Juk tokie visi sąžiningi, patriotai ir už laisvą Lietuvą, ane?

Štai aš nebijau: atskleiskit sąrašus, jei ten yra nors vienas Veržikauskas (aš, ar tėtis mano, gal mama)  –  prašau, skelbkite pirmuosiuose laikraščių ir portalų puslapiuose! Pirmyn! Už viską atsakysiu!

Bet, va, aš TIKRAI žinau, kad niekada nebuvau stukačius ir parsidavėlis, kaip ir atsakau už savo artimuosius, kad ir į Anapilį iškeliavusius.

O ko jūs, valdžiasnukiai, bijote?

Aš žinau, ko.

Visa tauta žino.

Tik jūs, brudai, uzurpavę valdžią, stumiate savo statytinius, kurie jums ir kiaušius ir užpakalius laižo, o patys drebate lyg epušės lapai ir vaidinate didžiausius kovotojus bei patriotus.

Taigi, paskelbkite sąrašus dabar! Lai dėdulė, tautos “vedlys”, prieš nustipdamas pasirodo visu savo grožiu.

Bijote?

Tai taip logiška ir suprantama. Ir nėra, jums, šliužai, jokio pasiteisinimo.

Jums turėtų patikti tekstukas, pavadinimu „Vyšivanka“

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Dalinkitės

Komentuokite