Kaip bezdėjimu svečius išvaikiau

Kaip visada, mane jaudina ir kankina keisti bei įdomūs sapnai, tačiau tokio, koks aplankė šiąnakt, nepamiršiu niekad.

Su savo moterimi nuvykom į svečius, pas gimines. Susirinko visi gyvi ir mirusieji, sėdim prie bendro didelio stalo ir pasakojamės, kaip sekasi gyventi.

Svarbiausia, kad pasakoja ir tie, jau seniai į dausas iškeliavę. Štai, mano a.a tėtis pasakoja, kaip gera jam gyventi Šeduvoje, Pergalės aikštės 27 name. Reikia pastebėti, kad šiame name prabėgo mano brandi vaikystė (iki 8 metų), po to mes išsikėlėme į kitą miestą, tačiau, pasirodo, po savo mirties tėtis grįžo atgal, į Šeduvą…

Kitame stalo gale sėdėjo moterys ir merginos, kurios man visada labai patiko ar patinka ir dabar. Dauguma gyvų, tačiau viena  – kita ir mirusi.

Bendravau su jomis, šypsojausi ir flirtavau, kol… kol netikėtai net sau pačiam pradėjau garsiai, tai ir yra blogiausia  – GARSIAI (!) gadinti orą. Kalbant tiksliai ir be cenzūros: persti.

Baisiausia, kad nieko negalėjau padaryti: noras pasiskelbti (persti) užeidavo netikėtai ir aš jo negalėjau sustabdyti!Pakilau nuo kėdės, tačiau renginio šeimininkė, tarsi atspėjusi mano mintis, garsiai pasakė, kad šiuose namuose tualetas neegzistuoja.

Vėl sėdausi į savo vietą, vėl garsiai teršiau orą ir vėl visi aplinkui tuo stebėjosi ir piktinosi. Bandžiau aiškinti, kad nekreiptų dėmesio, kad mano tokia fiziologija, tačiau su kiekvienu išraiškingu pirstelėjimu svečių gretos vis labiau retėjo, kol, galų gale, likau vienas, o apsidairęs pamačiau, kad esu ant kažkokio žalio kalno viršūnės, gryname ore. Persk kiek širdis geidžia! Tačiau jau nebenorėjau, matyt, tikslas  – išvaikyti svečius, buvo pasiektas.

Atsibudęs įtartinai šnopavau: tikrinau, kiek sapnas persidavė į realybę, tačiau neužtikau jokių oro pokyčių. Kiek nušvitau, mat, supratau, kad visa tą dujų ataka vyko tik sapne.

Gerdamas kavą papasakojau sapną savo moteriai.

– Nekišk manęs į savo nešvankius reikalus!  – tokia buvo reakcija į mano pasakojimą.

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite