Skip to content

Kai trūksta meilės

Kai trūksta meilės – norisi skriausti bei keršyti

Afganistane talibai rekomendavo moterims sėdėti namuose ir pateikė tokio sprendimo priežastį: jauni kariai talibai neturi patirties bendraujant su moterimis, todėl, kol jie bus skubiai apmokyti, moterims geriau pabūti žemesnėms už žolę.

Optimistai.

Man jau virš 50 ir iki šiol nežinau, kaip geriau su jomis, moterimis, bendrauti. O šitie nori per kelias savaites išmokti…

Kita vertus, aiškėja, kodėl talibai buvo tokie žiaurūs: nepatyręs moters švelnumo, meilės, galų gale  –  sekso, nori  –  nenori, tačiau supyksi ant viso pasaulio ir darysi žiaurias nesąmones.

Kaip rodo istorija, tokie “bemeiliai” daugiausia bėdų ir pridaro

Imkim, kad ir Leniną: Krupskaja jam buvo tik “partijos draugė”, ne daugiau. Stalinas, nors vaikų pagamino, tačiau savo moterį privedė iki savižudybės, o valdyme niekada nesiklausė moterų patarimų. Užtat šalyje buvo sunaikinti milijonai nekaltųjų.

Hitleris ir ne ką geresnis  –  nors ir tampėsi su Ieva, tačiau, tikėtina, tik dėl akių, kad neparodytų savo frigidiškumo. Užtat atsigriebė naikindamas žydus.

Tie visi, kaip išsireiškiau, “bemeiliai”  –  tikra bėda visuomenei. Žmogus iš prigimties trokšta meilės, o jos negavęs sužvėrėja, jam “susisuka” smegenėlės, o jei toks papuola valdžion, tada likusiems belieka tik melstis.

Nedrąsiai spėju: ar mūsų vyriausybės atstovams su meile viskas gerai? Ar turi ką mylėti, ar trokšta seksu užsiimti tik su tauta?…

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite