Skip to content

Juokingas atsitikimas pas seserį

Juokingas atsitikimas

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Sėdim su sese svetainėje prie stalelio, vyną gurkšnojam, lašiša užkąsdami. Sesers papūga, vardu Čita, susidomi ant stalo besipuikuojančiais delikatesais, todėl ilgai nedelsdama nuplaniruoja tiesiai tarp lėkštučių ir taurių. Susidomėjusi stebi vytintos lašišos gabalėlį, kraipo galvą – nežino, ką su juo daryti.

Katinas Mikis bando pasinaudoti proga: tyliai sliūkina prie atsargumą praradusios Čitos. Jis labai lėtas, tačiau visą laiką, kiek gyvena šiame bute, jo pagrindinis gyvenimo tikslas – bent grybštelti paukštę. Kol kas dar nepasisekė, tačiau šiandien viskas gali pasikeisti – Čita smarkiai susidomėjusi ir praradusi budrumą.

Katinas mosteli letena, papūga staigiai atšoka, tačiau žvėries letena nagais užkabina staltiesę.

Išsigandęs Mikis bando atitraukti prikibusią letenėlę ir tuo pačiu patraukia staltiesę. Vos spėju pagriebti abi vyno taures, visa kita su griausmu nugarma ant grindų. Katinas persigandęs mauna į kitą kambarį, dar kiek laiko jį “vejasi” prikabinta staltiesė, todėl bėgančiojo greitis tik didėja.

Pagaliau staltiesė atsilieka. Papūga pasipiktinusi čirškauja, aš springstu iš juoko, kaip ir mano sesuo. Mikis tykiai tūno miegamajame, už lovos, kur jo nepasieks jokie pikti žmonės nei pavojingosios staltiesės.

Užkanda, žinoma, ant grindų, tačiau šis trumpas epizodas su katinu bei papūgėle, ilgam pakelia nuotaiką. Tuo labiau, kad vynas išgelbėtas.

Gal jums patiks novelė „Išsaugoti vidinę pusiausvyrą”…

Komentuokite