Skip to content

J. Bideno, atvykusio į aukščiausiojo lygio susitikimą dėl klimato kaitos kortežą sudarė 85 automobiliai

klimato kaita

Photo by Callum Shaw on Unsplash

Savaitgalį Romoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime daugiausia dėmesio skirta kovai su klimato kaita. Pasaulio lyderiai nepriėmė jokių revoliucinių sprendimų, net diplomatiškas JT generalinis sekretorius António Gutteresas,pasakė, kad iš Romos išvyksta su „neišsipildžiusiomis viltimis“.

Kita vertus, visų dėmesį patraukė JAV prezidentas.

Tačiau ne dėl jo audringų pasisakymų ir juokingų situacijų, į kurias 78-erių metų Baltųjų rūmų šeimininkas nuolat įsivelia. Tiesa ta, kad Amerikos lyderis Amžinojo miesto gatvėmis keliavo net 85 automobilių kortežu. Taip, žmonės netingėjo ir suskaičiavo: tai buvo pirmojo asmens ir artimiausių patarėjų limuzinai, apsaugos džipai, palydos ir padėjėjų automobiliai.

Pasaulį papiktino tokia veidmainystė: kaip galima raginti mažinti į atmosferą išmetamų teršalų kiekį ir protingai naudoti išteklius, kai vien tik Bideno limuzinas 100 km sunaudoja 35 litrus benzino? Be to, pirmojo užjūrio asmens automobiliai į Italiją iš JAV buvo atgabenti lėktuvais. 

Internete sklando kandus pokštas: „Bidenas į aukščiausiojo lygio susitikimą dėl klimato kaitos atvažiavo 85 automobiliais tam, kad paprašytų jus parduoti savo automobilį ir persėsti ant dviračio“.

Šaltinis

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite