Skip to content

Ir dar apie kaukes

Tags:

Jūs juokiatės iš valdžios, kad žmonėms liepia nešioti kaukes, tačiau kaip gi pasielgtumėte jūs, jei sėdėtumėte ten, aukštai?
Pirmiausia, kol dar virusas siautėjo Kinijoje, jūs negavote jokios patikimos informacijos – juk šalis tai komunistinė, velnias žino, kas ten iš tikrųjų vyksta.

Po to, prasidėjus reikaliukams Italijoje, jūs nusprendėte imtis kažkokių saugumo priemonių: paskelbėt konkursą ir į šalį buvo privežta kaukių, kurias, pasirodo, galima parduoti labai brangiai. be abejo, jūs gavote „dotaciją“ iš verslo atstovų – tiesiogiai ar „paramos“ forma, ne tame esmė.
Taigi, kaukių yra daug.

Ką sugalvoti?

Pirma, reikia, kad jas išpirktų, tad, jūs privalomą dėvėjimą įteisinate įstatymiškai.

Antra, jei tas virusas iš tikro puola (jūs tiksliai nežinote, nes tikros info – nėra: visur tik suinteresuotos grupės), tai kaukių nešiojimas vizualiai labai patrauklus ir tautą raminantis dalykas. Tipo, va, priemonių ėmėmės.. Logiška? Logiška.

Aišku, dar yra pirštinės ir dez. priemonės, tačiau jų, matyt, deficito nebuvo, todėl ir toliau labiausia akcentuojamos kaukės.

O informavimo priemonės taip pat patenkintos: gauta daug valstybinių užsakymų reklamai, įvairios rūšies. Stendai, lankstinukai, video reklama ir t.t. Argi jūs, jei būtumėte reklaminės įmonės savininkas, atsisakytumėte reklamuoti kaukes, teigdamas, kad „čia nesąmonė ir apgaulė“ ir atsisakytumėte keliasdešimt tūkstančių eurų? Aš tai ne, neatsisakyčiau.

Tai taip tas mechanizmas ir sukasi. Svarbu užvesti, o jau po to viskas eina tarsi savaime. Valdantieji „kovoja“, suinteresuotos grupės „padeda kovoti“, žiniasklaida „šviečia“, tauta panikuoja, tačiau giliai širdy patenkinta, kad matosi toks rūpestis. Aikštingesni pasiputoja, pasispjaudo, pasiunčia valdančiuosius į Peru, tačiau nurimsta ir karavanas žygiuoja toliau.

Na, toks jau tas gyvenimas.

Kai suvoki, kad teisingumas neegzistuoja iš esmės, viskas daug paprasčiau.

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite