Skip to content

Iki šiol nežinoma, kodėl D.Grybauskaitė privalėjo per 24 valandas dingti iš JAV

D.Grybauskaiytė,Leningrado kailių fabriko darbininkė1988 metais, kukli Leningrado kailių fabriko darbininkė, parašė disertaciją Maskvos aukštojoje partinių kadrų mokykloje.

Mokėsi specialioje, kruopščiai atrinktų  kadrų mokykloje, kurioje ruošė kadrus, kurie išvykę į paskyrimo vietas toliau dėstys kitiems, žemesnio rango kadrams.

Baigusi mokyklą Dalia išvyko į Vilniaus aukštąją partinę mokyklą, kurioje, po to kai Lietuvos komunistų partija atsiskyrė nuo TSRS komunistų, jai likus su TSRS komunistais (Burokevičiumi, Jarmalavičiumi) kurti šviesų rytojų, buvo pakelta iki antros pagal svarbą galvos mokykloje.

1990 metais birželio mėnesį uždarius partinę mokyklą Dalytė neliūdėjo, toliau padėjo savo draugams, bei kovodama vidines kovas tikėjosi jog buržuazinė Lietuva ilgai neišsilaikys. Draugai irgi neliūdėjo, ruošėsi ir jų pasiruošimo kulminacija buvo 1991m. Sausio 13 toji.

Dalytė suprato jog vėjai permainingi Ir TSRS iškomandiruota 1991 metais išvyko tobulintis į Džordžtauno universitetą, Vašingtone.

Įdomus faktas

1991m . Grybauskaitė atvyko darbintis pas a.a. S.Lozoraitį, bet, šiam išsiaiškinus jog G.Grybauskaitė jau dirba TSRS ambasadoje, jos į darbą nepriėmė.

Po rugpjūčio pučo, Dalia pamatė jog jos mylimos TSRS nebėra ir staiga pavirtusi patriote, puolė dirbti Lietuvai.

Bet praeities šešėliai persekiojo ją, todėl 1999metais, D.Grybauskaitei dirbant tuometinėje Lietuvos ambasadoje JAV, buvo liepta susirinkti žaislus ir per 24 valandas dingti iš JAV teritorijos. Diplomatinio korpuso darbuotojus paprastai išvaro už šnipinėjimą.  Ar Dalia galėjo šnipinėti Lietuvos naudai?

O kokią naudą iš to turėtų Lietuva?

O Rusijai ar galėjo?

Iinformacija skelbta Raimondo Šimaičio asmeninėje facebook paskyroje

Galbūt jums bus įdomu paskaityti Stalino era baigėsi, tačiau šioms moterims buvo įvykdytos mirties bausmės

Komentuokite