Įdomus draugas

Va, turiu draugą, bet tikrą, nuo pat vaikystės. Tai, ko gero, vienintelis žmogus, su kuriuo galiu telefonu pliurpti, kad ir valandą, o vis tiek atsisveikinu su liūdesiu, nes norėčiau dar ilgiau. Jūsų žiniai, su kitais vos vos kelias minutes ištempiu, na, pasitaiko ir įdomių žmonių, ypač moterų, su kuriomis kalbamės ir ilgiau.

O bet susimąsčiau: kodėl man su tuo draugu taip įdomu?

Pirmiausia: oro ir sveikatos temos būna gana lakoniškos. Kiek ilgiau sustojama ties alkoholio tema, o dar ilgiau – ties žvejyba ir grybais (jei sezonas). 20 sekundžių apie antrąsias savo puses, to pilnai pakanka.

O tada pradedame kalbėti apie automobilius. Draugas nuo pat Nepriklausomybės pradžios „varo“ iš Vakarų automobilius, yra savo srities specialistas ir profesionalas, o mane automobiliai domino nuo neatmenamų laikų.

Ans viską išpasakoja: (aišku, kalbame apie dėvėtus auto) – koks populiarus modelis kokias ligas turi, kiek kainuoja tų ligų gydymas, ką dabar apsimoka imti, ko vengti, kaip velniui šventinto vandens, kokias klaidas daro vairuotojai eksploatuodami tam tikrus autus. Žodžiu, draugui gali pasakyti bet kokį dėvėto automobilio modelį, jis tiksliai pasakys visas jo esamas ir būsimas bėdas, nustatys tikslią rinkos kainą – 20 eurų tikslumu ir pan.

Aš kaifuoju: klausk ko nori, viską atsako. Prie gūglo ir forumų sugaiščiau pusdienį, kol viską išsiaiškinčiau, o čia, prašau, minutėlė, ir viskas tiksliai nurodyta.

Sakytum jis klysta. Negali būti: tiek dešimtmečių iš to gyvena, gerai gyvena, o klaidų, jei ir pasitaiko, tai kas jų nedaro?

Taigi, išiaiškinau, kad savo srities profesionalai, ypač, jei jų veikla sutampa su tavo domėjimosi sritimi – patys įdomiausi pokalbio dalyviai!
Bet rimtai, toks vaizdas, kad kitiems patinka su durniais šnekėtis 

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite