Skip to content

Himalajų druska nuo paprastos druskos skiriasi tik milžiniška kaina

Ši druska reklamuojama, kaip didžiausias sveikatos šaltinis: „reguliuoja kraujo spaudimą, stabilizuoja ląstelių Ph ir vandens kiekį organizme, stiprina kaulus bei kvėpavimo sistemą, gerina miegą, energizuoja ir jaunina, šalina toksinus.“
Ir visa tai, dėka joje randamų „elementų, reikalingų mūsų kūnui“.

Vieni pardavėjai teigia, kad druskoje yra 84, kiti, kad net 92 „kūnui reikalingi elementai“.

Taip pat teigiama, kad kasdienė Himalajų druskos dozė „patenkins visų reikalingiausių mikroelementų poreikius jūsų organizmui“.
Deja, realybė kiek kitokia. Jei kasdien suvartosite 10 gramų druskos, natrio bei chloro poreikį, be abejo, patenkinsite ir net viršysite. Šiame kiekyje yra apie 149 % natrio, bei apie 167 % chloro paros normos žmogui. Beje, paprastoje akmens druskoje šis kiekis atitinkamai 155 ir 163 procentai, jūros druskoje – 161 ir 160.
Kiek gi Himalajų druskos reiktų suvalgyti, kad patenkinti tokių populiarių elementų, kaip magnis, kalis, kalcis, geležis, paros normą ?

Kad gautume pakankamai:

Geležies, mums reiktų suvalgyti 150 gramų druskos.
Magnio – 185 gramus.
Kalcio – 540 gramus
Kalio – 1,612 kg!

Kaip matote, tai nerealūs ir mirtini kiekiai, todėl gydytis šio, net iki 20 kartų už paprastą druską brangesnio „vaisto“ pagalba – neapsimoka nei finansiškai nei logiškai.

Taip pat visiems reiktų žinoti, kad Lietuvoje pardavinėjama gražios rožinės spalvos Himalajų druska gali būti kasama Pakistane, Kirgizijoje, lenkų Veličkose bei Ukrainoje.

Taip pat nėra jokių žinių, kad žmonės, gyvenantys Himalajų druskos gavybos rajonuose ir galintys visapusiškai džiaugtis šia „sveika“ druska, būtų sveikesni už kitus, ilgiau gyventų.

Išvada: tai tik verslas, kuris su sveikata neturi nieko bendro. Galima tik įsivaizduoti, jei būtų atrasta mėlynos spalvos druska, kas tik tada darytųsi…

Jums bus įdomu „Rudasis cukrus: ar vertas tokios kainos?

*Jei Jums patiko, galite mane pavaišinti kava ar taure vyno!

Komentuokite