Skip to content

Genujos prokuratūra: Camilla Canepa buvo sveika. Ji mirė dėl neigiamo vakcinos poveikio

Aukščiausios klasės ir kokybės dviračiai iš Europos sandėlių. Didelės nuolaidos, mokesčiai sumokėti, pristatymas per 7 darbo dienas.

“Aštuoniolikmetė Camilla Canepa, kuri mirė birželio 10 d. po „AstraZeneca” vakcinos dozės suleidimo, anksčiau neturėjo jokių sveikatos sutrikimų ir nevartojo kitų vaistų, kurie galėjo kaip nors trukdyti įšvirkšti vakciną nuo kovido”  – tai pagrindinė Genujos prokuratūros, tiriančios merginos iš Sestri Levante mirtį, ataskaitos ištrauka. Ją nužudė tik skiepų poveikis.

Camilla Canepa

Camilla Canepa

Prokuratūros teigimu, smegenų trombozę, kuri sukėlė jos mirtį, „galima pagrįstai priskirti nepageidaujamam skiepų poveikiui”. Kaip praneša „La Repubblica”, tai vienas iš esminių teiginių 74 puslapių ataskaitos, kurią pasirašė techniniai konsultantai ir kuri iš tiesų patvirtino tai, ką mergaitės šeima teigė jau seniai: prieš apsilankymą vienoje iš „AstraZeneca” atvirų durų dienų ir gaudama vakciną mergaitė buvo absoliučiai sveika.

Po tragiškos 18-metės mirties Italijos vyriausybė sustabdė vakcinos naudojimą ir leido ja skiepyti tik vyresniems nei 60 metų žmones. 

Ataskaitoje teigiama, kad prieš skiepijimą mergaitė visiškai teisingai užpildė klausimyną. 

Kalbant apie Lavanjos greitosios pagalbos skyriaus darbuotojų, kurie iš pradžių išrašė, o po antrosios hospitalizacijos mergaitę perkėlė į San Martino ligoninę Genujoje, darbą, konsultantų teigimu, „nėra jokių nusikalstamų veiksmų”, nors šiuo konkrečiu klausimu Camillos šeima, padedama advokato Angelo Paone, bandys tyrimą tęsti.

Anksčiau rašėme apie tai, kad merginą operavęs chirurgas buvo pasibaisėjęs tuo, ką pamatė operuodamas Camilla Canepa smegenis

Komentuokite